Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HDC Galaxy Note 3? -lent-

HDC Galaxy Note 3? -lent-

Figyelt kérdés
Megragadta a figyelmem egy hamis telefon. Véleményeket nézve jót írtak a készülékről. Itt a link [link] Kijelzője 1920*1080 Full HD ami szerintem jónak mondható 239 USD az ára. Proci Quad Core 1.5GHZ. 3GB RAM 32GB ROM.Várom a válaszokat!

2013. okt. 3. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Te mindent elhiszel?
2013. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Antutuval és mással tesztelték!
2013. okt. 3. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Oké az lehet hogy papíron jó, de azért ilyen olcsó mert minőségben marad le annyival ( vagy még többel ),amennyivel olcsóbb az eredetinél.
2013. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nekem tetszik. Varom többi válaszokat is. Nekem csak a hétköznapokra kell! Szerintem megéri 210euroért,ahhoz képest hogy eredeti ára 630euro.
2013. okt. 3. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Thl, lenovo, jiyau telefonok között is lehet találni ilyen specifikációval rendelkező telefonokat, igaz nem ekkora kijelzővel. Azok közt szerintem érdemesebb lenne körülnézni.
2013. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod.köszi.
2013. okt. 3. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ok hogy mindennapi használat, de ha egyszerűen szarakodik és elromlik állandóan akkor telefonálni sem fogsz tudni vele. Ne dőlj be az olcsó áraknak, válaszd inkább a minőséget!
2013. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Le sem sz@rom a hamísítványt. Veszek az árér egy Galaxy Camerát ugy is kell egy jó fényképező már!
2013. okt. 6. 09:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri kipróbálnod! Annyira fél mindenki a kínai telefonoktól, mert mindenkiben az a kép rögződött meg hogy ami kínai és olcsó az csak szar lehet, pedig igen is tudnak nagyon jót csinálni! Na ez pedig nem így van, főleg ennél a telefonnál amiről te is kérdezel. Én már több ilyen kínai klón telefont is teszteltem, a legújabbakra sinte már nem is vall a klón jelző. Igaz a régiek tényleg full gagyi java rendszerű telefonok voltak, de kezdődött a fejlődés az MTK6572-nél ez sem volt még az igazi elég lassú csúnya kijelzőjű hardverilag buta telefon volt, az MTK6575 nem sokat fejlődött az elődhöz képest, ezután jött az MTK6577 ami mál dualcore volt ebből konkrétan egy s3 klón volt a kezemben elég szép delefon volt külsőre is totál ugyan az mint egy eredeti szép kidolgozés, az akksi az ami nem minden esetben szokott jó lenni, még ennél a változatnál is észrevehető azért hogy a kijelző sem ad olyan szép képet mint az eredetin és sok funkció nincs meg rajta, viszonylag elég gyors telefon volt fagyás nagyon ritkán fordúlt elő, ennél újabb az MTK6589 na ezek már tényleg elég fejlett telefonok, négymagos processor, szép kép ips/qhd kijelző, majd a legújabb az MTK6589T ez már mondható tökéletesnek. Kényes embereknek semmiféle képp nem valók ezek a telefonok. Viszont ennyi pénzért bőven megérik, a samsung alkalmazásokat nem lehet használni mivel nem gyári készülékek (kies, samsung apps stb.) valamint szoftverikusan nem igazán lehet őket frissíteni, vagyis hivatalosan. Amit te írtál telefont annak a paraméterei szerintem sem valósak ilyennel még nem találkoztam legalábbis a 3gb RAM az biztos hogy csak 1 vagy ritka esetben 2, és a 32gb ROM is álltalában 4-8 vagy maximum 16, a guad core proci 1,5 az stimmel, a kijelző felbontás is. Én személy szerint bármikor vennék saját részre ilyen telefonokat.
2013. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi talan megvesze,m
2013. nov. 14. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!