ZTE Skate baleset?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos, van egy ZTE Skate telefonom, ami janauárban lesz 2 éves. Tegnap előtt bennehagytam a nadrágzsebemben, és anyukám jól kimosta. A telefon maga túlélte, de mikor hajszárítóval elpárologtattuk a vizet róla és belőle, jó sok pixel kiégett. A hangerőszabályzó gomb csak lefele működik, és a telefon néha megbolondul, úgy hogy összevissza nyomogatja magának a lenti gombokat, és nem tudok csinálni semmit úgy fél percig. Szerintetek meddig fogja még bírni? Januárban jár le a 2 éves hűség, aztán vehetek egy újat. Gondolom nem fogják beszámítani, mert hibás.



2013. okt. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem erre találták ki a telót. Helyedben vigyáznék, mert ha túltölt az aksi vagy zárlatos lesz, akkor fel is robbanhat. Szóval ésszel.
2013. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok, köszönöm a nagyon gyors választ. :)


Itt egy kép a kiégett részről, szerencsére nem vészes, hozzá lehet szokni.


[link]

2013. okt. 3. 20:09
 3/4 dirtboy ***** válasza:

hát annak annyi lesz.

egyébként is komoly hibát követtél el a hajszárítózással.


következő alkalomra mondom hogy ha ilyen van akkor utána azonnal szedd szét,aksit vedd ki, tedd bele egy tál rizsbe a telót /fedd le a tálat/ pár napra.

pár nap után kiveheted,bele rakhatod az aksit és meg nézheted túlélte e.

hajszárítózás stb szárítási módszert felejtsd el.

2013. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt a részt kihagytam, hogy kiszedtem az aksit, a SIM kártyát, meg mindent, aztán még a belsejét is kicsit kiszárítottam. De köszönöm a tanácsot. :)
2013. okt. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!