Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE skate zseblámpának, ez a...

ZTE skate zseblámpának, ez a megoldás?

Figyelt kérdés
Olvasom a neten hogy nem lehet rá tenni zseblámpa progit. De ha bekapcsolom a kameráját, elindítom a felvételt, akkor világít egyfolytában a vaku?
2013. szept. 27. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mérne lehetne rá tenni? pl itt van ez: [link]
2013. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, de ez csak a kijelzőt világitja meg. A ZTE letiltotta hogy bármilyen proi megvilágítsa a LED-jét. És arra vagyok kiváncsi, hogy kamerázás közben világít a vaku?
2013. szept. 28. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem ehhez fölösleges volt a kérdés. mire kiirtad rég megnézhetted volna hogy világít e a vaku. Vagy ilyen telefont akarsz venni és kiváncsi voltál erre? ha a második, akkor a válasz igen , világít egyfolytába.
2013. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, venni akarok ilyen telót. Neked ZTE skate van? tényleg világítja meg a vakut egyik program se? Köszi válaszd, ment a zöld kéz. :)
2013. szept. 28. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ZTE Skate-em van de nekemis androidos telefon van és ha bekapcsolod a vakut a videófelvevésnél akkor világít a vaku folyamatosan, egyébként amit linkeltem alkalmazás az a vakut is világítja, nemértem hol olvastad hogy nem lehet rá tenni zseblámpa programot.
2013. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem ez fontos lenne, tehát hogy biztosra menjek, akinek ilyen telója van legyen szíves írja már meg hogy viálgít-e a vaku kamerázás közben! Köszönöm előre is
2013. szept. 29. 08:48
 8/12 anonim ***** válasza:

te jo ég...


Ha van rajta led, akkor tudsz feltenni widgetet, ami ki/be kapcsolgatja a lámpát...


Az, hogy esetleg a gyári kameraprogramba nincs olyan funkcio, hogy felvétel közben menjen a lámpa? Hát akkor keress egy másik progit videozásra, ami tudja kapcsolgatni a ledet is.

2013. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mivel mindenki olyan programot keres, ami megvilágítja a vakut ill. ledet vagy akárhogy is hívják (de nincs olyan), nem logikus hogy nem lehet olyan widgetet hozzáadni ami be-ki kapcsolja? Csak gondolkozni kell, nem "te jó ég"-ezni. Még mindig várom egy Skate tulajdonos válaszát.
2013. szept. 30. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:

ja, igen, most olvasom, hogy állitolag a telo tiltja le a funkciot....


hát tudod, mivel a zte olcsón adja a teloit, igy be kell nyelned, hogy vannak ilyen idegesitő dolgok a telefonnal kapcsolatban...


mert gondold el, hogy csinálták azt a funkciot, csak épp nem müködött, aztán inkább hagyták a francba, nem foglalkoztak a hiba kijavitásával és inkább letiltották az egész funkciot...


Ha teszel rá egy másik romot, akkor lehet ott már fog müködni. De ehhez is az kell ugye, hogy valaki MÁS vette rá a fáradtságot, hogy megoldja, ami a gyártonak nem ment.

2013. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!