Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most az iPhone 4S?

Megéri most az iPhone 4S?

Figyelt kérdés
Így, 2013 fele környékén, és nyílván utána 2-3 évig használnám nagyjából a telefont. Milyen Jövőt jósoltok neki?

2013. okt. 3. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Nem éri már meg.

Most még az elmegy kategóriába tartozik, de 1-2 év múlva már nem lesz rá frissítés. A hardvere meg már most gyenge.

2013. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Meg hát. Már másfele is írtam, hogy a 3GS is SOKKAL többet tud, mint egy hasonló hardware-rel rendelkező android-os telefon. Hát akkor a 4s?! Vegyél bátran.


(Azoknak, akik kételkednek a 3GS-ben: játszál egy android-os, 600 MHz-es, 256 MB RAM-os telefonon N.O.V.A 3-at, vagy Need for Speed Most Wanted-et. Ugye, hogy nem megy? Nos 3GS-sel repülnek ezen játékok. És minden más, ami megjelent rá.)

2013. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve van, jobb szerintem. I5 kb. 3 ismerösömnek van, ők szívnak vele rendesen. Fagyás-fagyás hátán, az egyiknek 3x cserélétk 1 hónapon belül a telóját, mert betört a sleep gomb, a harmadiknak rossz volt a képernyőnél a ragasztás. Az is cserés lett, de most meg a wifi haldoklik benne. És nem frissitettek az ios7-re.

5s is hasonló gyerekbetegségekben szenved, a net tanulsága szerint, ott az új szenzor okoz problémát, meg az akku. De van wifi problema is.

Steve Jobs alatt viszonylag kevesebb ilyen hiba volt az I5 nem engedte volna gyártásba, és konkrétan az Apple is elismerte, hogy rossz a készülék, mert szeptembertől más formábán gyártják, és felfügessztették a gyártását.

4s bőven jó. Hogy nem lesz rá frissítés, lehet, de megy a telefon.

2013. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!