Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Sony ericsson xperia x10 mini pro-ra hogyan lehet rátenni erősebb Androidod?

Figyelt kérdés
már ha lehet rá tenni mert nem nagyon értek hozzá nekem csak azért kéne az erősebb android hogy elvigye az olyen játékokat mint a GTA Vice City,Need for speed most wanted válaszotokat előre is köszönöm!
2013. okt. 4. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem erősebb hanem frissebb. És attól, hogy frissebb lesz a rendszer a hardver még gyenge marad az ilyen jellegű játékokhoz. Viszont vannak netes fórumok ahol meg lehet találni a komolyabb játékok gyenge telókra portolt változatát.
2013. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és nem tudnál meg adni egy linket ahonnan le tudnám szedni???

tehát akkor a GTA és a need for speed ki van lőve nem viszi???

2013. okt. 4. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem élek ilyenekkel, elég erős a telefonom, hogy ne kelljen ilyenekkel szenvednem még.

És igen, a hivatalos gyári verzió ezekből a játékokból (és még másokból is) ki van lőve. No meg ekkora kijelzőn nem hinném, hogy lehet gta-val normálisan játszani.

2013. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát én egy kicsit keresgéltem a neten hogy rá e lehet tenni olyen hardvert vagy androidot mind1 és hát eszt a két oldalt találtam ami szerintem jó:

[link]


[link]

csak annyi a bökkenő hogy nagyon bonyolult és ha lenne kedved mondjuk egy videót csinálni róla nagyon meg köszönném

2013. okt. 4. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A hardver az a proci, ram, gpu, ilyenek. Ezt nem tudod egy telefon esetén cserélni. Ez a szoftver avagy a rom.

És nem fogok videót csinálni róla, mert nekem nem ilyen telefonom van. De ez leszűrhető a "elég erős a telefonom, hogy ne kelljen ilyenekkel szenvednem még" kijelentésemből. Szerintem nem sokra mennél, az én telefonomról készült romcserélős videóval.

Másodszor meg a rom csere olyan dolog amiről mindenki maga dönt, hogy megcsinálja-e vagy sem. Nyílván ha én nem akarom, mert pl. kockázatosnak tartom akkor miért is csináljak róla videót?

Harmadszor meg így is van elég x10 mini pro-s romcseréről videó a youtube-on.

http://www.youtube.com/results?search_query=x10+mini+pro+rom..


És a seria-s linken csak romok vannak. Az első hozzászólásban ott a link, hogy mit is kell csinálni ahhoz, hogy azokat fel tudd tenni:

[link]

Regisztrálni kell, de képekkel van illusztrálva és még egy videó is van a flashtool használatáról.


Mostmár van kép+videó+leírás ennyit tudtam segíteni, ezek alapján remélem már el tudod dönteni, hogy megcsinálod-e vagy sem.

2013. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!