Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et körömlaklemosóval,...

Iphone 4-et körömlaklemosóval, vagy valami alkoholos löttyel és persze vattával, HÁTULJÁT szabad takarítani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Körömlakklemosóval semmiképpen!! Alkoholossal én szoktam, semmi baja nincs tőle.
2013. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mi számít alkoholosnak? a körömlakk lemosó is alkoholos,akkor az miért nem jó ?
2013. okt. 4. 19:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Ablaktisztító,parfüm?
2013. okt. 4. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen kórházi alkoholos fertőtlenítő kendővel szoktam. Körömlakklemosóban van valami oldószer is, sok festéket is visz és műanyagokat is oldhat.
2013. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod körömlakklemosóval takarítani? Hacsak nem lett körömlakkos, kerüld el messzire, mivel jellemzően nem alkohol van bennük, hanem oldószer. Alkohollal egyszer tisztítottam (hogy fertőtlenítsem egy kórházi látogatás után), nem lett semmi baja tőle, persze csak óvatosan, ne folyjon az eszközbe.
2013. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SimkoL ***** válasza:
100%
A körömlakk lemosó acetont tartalmaz. Olyan mint a válófélben lévő feleség. Mindent visz....
2013. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen kórházas kendővel tisztítom, ott dolgozok :) Még semmi baja nem lett sok sok hónap után.
2013. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2013. okt. 4. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Mehet a zöld kéz mindenkinek! :)
2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!