Naomi patricia kérdése:

Segítseteeeek?!

Figyelt kérdés
Az új Iphone 5 telefonom biztonsági kódot kér ( nem tudom mi az :D ) hogyan tudnám ezt vissza állitani vagy valamit csinálni hogy ezt többet ne kérje.... u.i: SEGÍTSÉG!!! honnan tudhatnám meg hogy mi a biz.jelszóm???

2013. okt. 4. 22:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
XD az a teló egy drága dolog
2013. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
neked kéne tudnod, ha beállítottad...max DFU módban tudod restore-olni, de előbb próbáld meg csak simán csatlakoztatni usbvel iTunes-hoz, de lehet, hogy az csak a zárolt telefon feloldására, kikapcsolására nem működik.
2013. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom :D ezért nem szeretném el**aszni..... ha valaki tud segííítsen!!!!
2013. okt. 4. 22:27
 4/13 anonim ***** válasza:
honnan van a telefon? Új, vagy használt?
2013. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Honnét tudjuk, hogy nem lopott telefonról van szó?

Ti meg lehet, hogy itt örömmel segítetek egy lovajt.


Érdekes, hogy eddig nem kérte most meg hirtelen megjelent???

Ha szolgáltatónál vetted, akkor vidd be oda, vagy hogyha gyári apple, akkor pedig az apple-hez, az a tiszta megoldás.

2013. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a kódodat akkor egy megoldás van. Restore. Nem kell DFU módba rakni mint ahogy fentebb írták, elég ituneshoz csatlakoztatni a telefont. Ha tudod azzal a szgéppel restorolni amivel utoljára volt szinkronizálva akkor az a legjobb, megmarad az összes adatod is, restore után vissza tudod tölteni biztonsági mentésből. Ha csak másik géppel tudsz restoreolni akkor ugrik minden adat a telefonról, max icloudból tudsz visszatenni egy korábbi biztonsági mentést. (már ha van ilyened)
2013. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Minek nézel te engem.... nem csöves családból származok hogy lopott telefinnal járkáljak.... am meg azért mert "kicsit" jobb telefonnal járkálok az még nem azt jelenti hogy lopott!!!!! Amúgy köszönöm azoknak akik próbáltak segíteni :)))
2013. okt. 5. 09:48
 8/13 A kérdező kommentje:
Telefonnal****
2013. okt. 5. 09:48
 9/13 anonim ***** válasza:
2es vagyok, akkor végülis nagy vonalakban jól írtam. ha nem volt szinkronizálva még a géppel, akkor kell DFU módba tenni, de ha ismeri a gépet, akkor simán restore is lehet
2013. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor sem kell dfu ba tenni :)
2013. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!