Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni....

Telefont szeretnék venni. Milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Első sorban azok véleménye érdekel, akik hozzáértők, volt már tapasztalatuk sok okostelefonnal. Nekem még csak egy HTC Wildfire S-sel volt tapasztalatom, és nem mondanám pozitívnak a véleményemet. Szggatott a játékoknál, a processzor gyenge, kicsi a képernyő, nem csinál túlzottan jó képeket.

Melyik márkát preferáljátok a legjobban, melyiket nem annyira? Mgindokolnád?

Komkrétqn melyik mobiltelefont tartod a legjobbnak?

Kikötésem, hogy csináljon nagyon nagyon szép képeket, legyen front kaméra rajta, meg lehessen rá sok zenét letölteni, és ne laggoljon, ha játékot töltök le rá.

Gondolkoztam windows alapú tekefonokon is, de egyik ismerősömnek az van, és már egy éve semmit sem tud vele csinálni, mert nem tudja kikapcsolni a gyereksarkot, pedig vitte már informatikushoz isde az sem tudott a problemával megbírkózni, ezért eléggé tartok a windows phonoktól.


2013. okt. 4. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem rossz a WP sem. Android vonalon én megvárnám a Nexus 5-öt, mivel új fajta kamerát kap. Ezen felül még az LG G2-t javaslom, illetve az újabb Sony telefonokat.
2013. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ühüm, utána nézek.

Amúgy udom, hogy nem rossz a WP, mert sokan dicsérik, de félek, hogy nem fogok tudni én sem kiigazodni majd rajta, mint azaz ismerősöm, hogy nm tudták kikapcsolni antelefonján a gyereksarkot, még szakemberek sem.

Amúgy tetszenek, meg egyszer bele is szerelmesedtem egy Nokia Lumiába, de megijedtem amint mondtam, hogy bonyolult.

2013. okt. 4. 23:28
 3/5 anonim válasza:
Hát én a Samsung telefonokat ajánlom elsősorban,mert nekem eddig bejöttek,illetve a Sony xpeia sem rossz.Nekem eddig nem volt vele gondom.
2013. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a samungot nem ajánlom mert megbizhatatlanok. Ha van rá pénzed sony vagy apple. De ha nem fontos az android rendszer akkor Nokia a legjobb választás
2013. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem olyan bonyolult a WP. Eléggé letisztult, egyszerű. Bár abban igazad van, hogy előtte mindenképp próbálj ki egyet. Arra figyelj, hogy WP 8 legyen rajta, mert a 7.8 és a 7.5 (ne adj Isten 7) egészen más alapokra épül, és már nincsenek támogatva igazából.
2013. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!