Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hogy veszitek fel a telefont?

Ti hogy veszitek fel a telefont?

Figyelt kérdés
Gondolom, de legalábbis remélem, hogy másnál is van olyan, hogyha egy szót sokáig mondogat, vagy sokáig gondolkozik egy adott szón, akkor az elveszíti az értelmét. Én úgy veszem fel, a telefont, hogy igen? de néha, igen, tessék? Ma annyit gondolkoztam ezen, hogy mi értelme ennek, így felvenni a telefont, hogy igen? hogy aztán rájöttem, hogy semmi, majd később már abban sem voltam biztos, hogy ez a szó jelent egyáltalán valamit, persze ez idővel elmúlik, ahogy nem agyaltam rajta többet. Később valaki hívott és én megint így szóltam bele, ezt szoktam meg és más nem is jön a számra, de olyan furcsa. Ti hogy veszitek fel a telefont? Hogyan szóltok bele?
2013. okt. 4. 23:22
 1/4 anonim válasza:
halloo
2013. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlen számról hívnak, akkor én is "Igen, tessék?"-elek. Ha tudom ki hív, akkor simán sziával.
2013. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rokonoknak "Háááj!", havereknek "Nyögjed!", ismeretlennek "Halló/Igen?".
2013. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ismeretlen hiv, akkor én is: -Igen, tessék! vagy -Halló, tessék! és ha bemutatkozik, akkor mondom én is a nevemet! Ha ismerős, akkor persze: Szia! :)
2013. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!