Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok a...

Melyik telefont ajánlanátok a csúcskategóriából?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni és nem tudom melyiket... Főbb szempontok, legalább 5 inch-es kijelző, jó kamera, erős hardver és ne akadjon. Indoklást is írjatok, ahhoz amit ajánlotok, legjobb lenne személyes tapasztalat.

2013. okt. 5. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nekem a s4 mert konyu kezelni most is azon irom etzt
2013. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S4, S4 Mini, HTC Butterfly, Sony Xperia Z1, LG G2, de leginkább a Samsung Galaxy Note 3
2013. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 én egy konkrét példát kértem ezek közül, nem az egészet, mert ezekről én is tudok, csak dönteni nem.
2013. okt. 6. 11:41
 4/7 anonim válasza:
iphone 5
2013. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xperia z1
2013. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! Dönteni én sem tudok: hardveresen a Samsung Galaxy Note 3 a legjobb, ráadásul tablet is egyben, így több dolgot tudsz vele csinálni, viszont a Sony Xperia Z1-nek nagyobb felbontású a kamerája! Én azt ajánlom, ezek közül válassz, ezek a legjobbak! :)
2013. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a galaxy s4 mini minden, csak nem felsőkategória xD
2013. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!