Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ChaCha vélemény?

HTC ChaCha vélemény?

Figyelt kérdés
Jó telefon?

2013. okt. 5. 13:36
 1/8 b95 ***** válasza:
kissé elavult, de egyébként nem rossz.
2013. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A processzora mai szinten most kezd kissé lassúnak számítani, de amúgy tényleg nem rossz telefon!
2013. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. okt. 5. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan túl árazott és elavult, az árából sokkal jobb telefonokat lehet venni.
2013. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 b95 ***** válasza:
viszont (jó) qwerty-s mobil (sajnos) nem sok van, androidos meg pláne.
2013. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém kb két éves most, a processzora kicsit tényleg elavult már a mai szinthez, de ha nem csak "alapabb" dolgokra használod (facebook, böngészés, lájtosabb játékok, stb...), akkor bőven jó. Eddig egyetlen egyszer volt vele gondom, de azt egy sima gyári beállítások visszaállításával meg lehetett oldani. Összességében én nagyon szeretem, remélem, még sokáig bírja, mert nem tudom, milyen qwerty-s telefont vennék helyette, ha ezzel gáz lenne...
2013. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. okt. 6. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha QWERTY-s kell akkor Sony Xperia Pro vagy Mini pro a legjobb választás Android vonalon.
2013. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!