Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile szervizel iPhone-t?

A T-mobile szervizel iPhone-t?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves iPhone 4-em, nagyon rossz akkumulátorral. Az a kérdésem, hogy ha beviszem a T-mobile-hoz, tesznek bele nekem új akksit, vagy ők abszolút nem foglalkoznak ilyenekkel?

2013. okt. 5. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem vagy elküldenek, vagy drágábban csinálják meg, valamennyivel, mint mondjuk másik szakbolt. szerintem érdemesebb egy olyanba vinni.
2013. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel kapható a T-mobile-nál iPhone, ezért biztos, hogy szervizelnek is! De új telefonoknál is 1 vagy max. 2 évre szól a garancia, úgyhogy ezért már fizetned kell érte, de ott az akksi árán felül valamennyi pluszt is kérnek, hogy legyen hasznuk! Szóval olcsóbb, ha inkább te magad veszel! Nézz körül itt:


[link]

2013. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, nem szervizelik. Garanciaidő alatt cserélik, egyébként nem javitják
2013. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

A T nem szevizel semmit. Elküldi a szakszervizeknek, viszont az Apple esetén ez máshogy van, mert ott nem javítanak hanem cserélnek.

Sokkal jobban jársz, hogyha valami szakosodott szervízbe viszed pl idoki vagy isamurai.

2013. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mivel 3 éves telefonról van szó, nyilván nem garis. Nekem megérne 8-10k-t, h cseréljék. Vidéki nagyvárosban lakom, idő és pénz lenne pestre felmenni szaküzletbe. Azt is vágom, hogy gariban cserélik az iPhone-t, cseréltettem én is régebben.

köszi a válaszokat, megy a zöld kéz mindenkine.

2013. okt. 5. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:

wtf?

[link]


akksi. 3ezer forint. húúúú :O

2013. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem 8-10 ezerért cserélik. Ha már nem garanciális, közlik, hogy vegyél másikat.
2013. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na látom megjöttek az "okosak". Ott van az isamurai honlapján, hogy 8000Ft a csere akkuval együtt, de látom van aki okoskodik.

Akkor keress fel valakit ott a környéken aki kicseréli neked. Viszont javaslom, hogy szerezz be egy gyári aksit megbízható forrásból. Nem vennék rá mérget, hogy a 3000Ft-os akku az gyári és főleg, hogy új.


De amúgy tényleg nem nagy kunszt kicserélni.

Kitekersz két csavart leveszed a hátlapot, lehúzol egy csatlakozót kiveszed az akkut majd ugyanez visszafele.


[link]

2013. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a telekomra értették, hogy ott elküldenek, ha nem garis már.
2013. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!