Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Mini vagy Sony Xperia X8?

Samsung Mini vagy Sony Xperia X8?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék venni. Van lehetőségem 10 ezerért X8-at ,15ért pedig Minit venni. Olyan embernek lesz akinek csak annyi a lényeg,hogy érintős androidos és wifis legyen ,processzor óraszám és stb nem fontos. 10ért az X8,vagy vegyem 15ért a Minit?:) Sürgős!!:)

2013. okt. 5. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy X8. Nem értem az árazást sem, inkább a Mini ér 5-tel kevesebbet.

Amúgy 15-ért már biztosan kapsz ZTE Blade-et is, az mindkettőnél sokkal jobb.

2013. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelmüen SG mini
2013. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dejo,két különböző válasz>.< amugy kisvárosban lakok,és amiket találtam hogy eladó használt teló az már elvolt adva,vagy nem volt meg stb..:/ szóval ez a két ajánlat maradt :( eddig is 50-50ben hajlottam,de a két különböző válasz nem sokat segitett :D de köszi mindkettőtöknek!!
2013. okt. 5. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A második nem tudja, mit beszél. A Galaxy Mini az elmúlt 3 év abszolút legrosszabb telefonja.
2013. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kényszerítenek rá akkor se vegyél galaxy minit!!!!
2013. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!