Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS7! Sürgős segítség kéne!?

IOS7! Sürgős segítség kéne!?

Figyelt kérdés
Barátnőm nemrégiben vett egy iPohne-t, amiről később kiderült, hogy fel van törve. Én meg a nagy eszemmel odaadtam neki az ID címem, amit én is használok. Szeretné rátenni a telefonjára az új IOS-t. ami az enyémen már rajt van. A kérdés lényege annyi lenne, hogy nem fog behalni egyikőnk telefonja sem ha rátölti az IOS 7-et ő is az övére?

2013. okt. 5. 19:51
 1/4 anonim válasza:
Hát a tiéd biztos nem, max. az övé, de amúgy az sem :)
2013. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, max az övé. jb-elt telóra nem igazán lehet csak úgy simán ráfrissíteni, restore-olni kell...sőt, lehet azért van feltörve, mert nem is független, hanem valami külföldi függő.
2013. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
óóóó. nem vagyok ennyire műszaki zseni. :D de ez jelentheti azt, hogy frissíti a telefont és azt el is felejtheti hogy az akár bekapcsol vagy valami?
2013. okt. 5. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha csak ráfrissít, akkor igen, megáll az almánál. ha rendesen restore-olja, de azért volt rajta jailbreak, hogy független legyen, akkor nem fogja tudni aktiválni.
2013. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!