Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 vagy valami...

Nokia lumia 520 vagy valami androidos telefont vegyek ami ár érték arányba ugyan ott van mint a lumia?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy milyen lehet ez a windows phone nekem most androidom van de utálom szerintetek melyik a jobb ?
2013. okt. 6. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A két rendszer használói (!) között sokkal nagyobb arányban utálják saját rendszerüket az Androidosok, mint a Windows Phoneosok.


Azért emelem ki hogy 'használói (!)', mert az esetek többségében úgy utálják és szidják a WP8-as telefonokat, hogy még életükben nem látták és használták... én fél éve tértem át droidról, és egy percig sem bántam meg!

2013. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abban a kategóriában, amiben a L520 van, a droid nem is versenyezhet. Ezt azért mondom, mert az olcsó droid egy idő után kezd hülyeségeket csinálni. A Lumia pedig mindvégig egy felső kategóriás WP8 telefon szintjén viselkedik. A alkalmazás hiány ma már pedig nem róható negatívumként. Minden fontos és nem fontos app elérhető wp8-ra is, sőt, ott vannak a Nokia extra appjai.

Meg nem bánod. Támogatottsága szempontjából a 40 ezres droidoknál eléggé bizonytalan a helyzet -hivatalos támogatottság!-, míg a wp8 2016-ig fix, hogy megkap minden frissítést, köztük a Lumia 520 is.

Kamerában meglepően erős, ám nincs LED segédfény, így éjjel eléggé tré képeket csinál. A hardvere kellően erős, korszerű, a kijelzője 4", IPS, és gyönyörű, ám napfényben tükröződik, sebessége iszonyúan jó, főleg az Amber óta, üzem ideje masszív használattal 1-1,5 nap, normál használattal 2 nap. Elérhető appok száma 165 000, a játékok alig 2%-át nem lehet telepíteni a RAM hiánya miatt. A RAM mennyisége nem határozza meg a rendszer használhatóságát, mi Androidon.

2013. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" A alkalmazás hiány ma már pedig nem róható negatívumként. Minden fontos és nem fontos app elérhető wp8-ra is,"


Korrekten működő, ingyenes és pontosan számoló hívásidőtartam számlálót tudsz ajánlani?

2013. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudok, de az, amit én használok azt az osztrák Bob szolgáltató (A1) bocsátotta (Bob-os vagyok) ki, és csak osztrák területi beállítással érhető el.
2013. okt. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!