Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölt le a mobilom...

Miért tölt le a mobilom magától új játékokat, és ezt hogy állíthatom le?

Figyelt kérdés
IOs-hoz szoktam, 2 napja vettem androidot. Az a problémám, hogy rendszeresen naponta 3-4 új játék jelenik meg a mobilom kezdőlapján, amit nem én töltöttem le. Ezt hogy lehet megakadályozni?

2013. okt. 6. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csinál ilyet az android.
2013. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schumilex55 ***** válasza:

Magától alapból tényleg nem.

Vagy olyan dolgokat töltesz le amik felraknak egy reklám appot vagy hasonlót magukkal együtt vagy talán a google playben az alkalmazások automatikus frissítése be van kapcsolva. De akkor is csak olyat kellene kitennie amit te töltöttél le.

2013. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor én ezt tényleg nem értem. Nem szedtem le ilyen játékokat, mint amiket kipakol.
2013. okt. 6. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Használtan vetted vagy újonnan? Te Gmailodba vagy bejelentkezve?
2013. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Új, és az én gmailomba vagyok bejelentkezve :)

Viszont most kivételesen rákattintottam az egyik ilyen ikonra (eddig mindig rögtön töröltem őket), és tulajdonképpen ezek csak reklámok. Mindig a samsung play-be vezetnek, hogy telepítsem őket. Szóval változik a kérdés. A reklámokat hogy lehet megakadályozni? :)

2013. okt. 6. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Google Play ba van beállításoknál valami olyasmi hogy új ikonok kitevése az asztalra. Na azon állíts! Amúgy reklámokat hogy semmi ne legyen, Lucky Patcher-el tudod megszüntetni, de az ROOT jogot igényel
2013. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket tipikusan az ingyenes játékok szokták csinálni.

Felteszel egyet ami folyamatosan fut a háttérben, aztán az kirak ilyen ikonokat az asztalra.

Nézd meg a futó alkalmazásokat, zárd be az összeset majd később nézd meg, hogy miket nyitott meg. Ha látsz közte valami játékot a fejlesztőtől aminek az ikonjai kint vannak, akkor az lesz az.

Azt kell törölni vagy megvenni ha lehet. Miután megvetted már nem dob fel ilyen reklámokat.

2013. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!