Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon? (huawei)

Melyik telefon? (huawei)

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, a huawei y200 és y300 között vacillálok. Sajnos, a döntés nem olyan egyszerű, hogy az újabbat veszem meg. Nem tudom érdemes-e megvennem az újabbat tizenőtezerrel többért, ha nem tud annyival többet az ÉN szükségleteimet figyelembe véve.


Az y200-t fogtam a kezemben, láttam milyen, kipróbáltam, a tulajdonosa nem panaszkodott rá, egy éve van nála a telefon és számára tökéletes volt minden szempontból, viszont lehet, hogy én kicsit többre használnám, mint ő (ő netezésre, telefonálásra semmi komolyabb).


Én viszont szeretnék rá alkalmazásokat tenni, bkv, máv, volán, 9gag, aldiko(e-book olvasó alkalmazás) valamint egy olyan alkalmazás, amitől kicsit nagyobbak lesznek a billentyűzet gombjai. És ki tudja, hogy még miket találnék, ha keresnék... Mennyire akadoznának ezek a dolgok? 216 Ramja van neki.

Nem lenne hátrány egy-két játék sem, pl a temple run eléggé tetszik, nem tudom menne-e rajta.


Az y300 mellett szól, hogy van rajta flash, ami nem kis hátrány, és jobb képeket is csinál, ami számomra közepesen fontos, valamint 512 RAM van benne. Viszont kevésbé tetszik a formatervezés, ami mondjuk elhanyagolható érv.


Úgy válaszoljatok, hogy nem szeretnék belenyúlni a telefonba nagyon (rootolás meg hasonló dolgok).

Ja, igen, a y200-ra lehetne frissítést tenni? Azon még egy régebbi android van...



2013. okt. 6. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Y200-nál nem csak a 256MB ram a kevés, hanem az a bizonyos belső memória is ahova telepíthetnéd az alkalmazásokat. Ha sokmindent telepítenél nem úsznád meg rootolás nélkül. A 2.3-as rendszernél meg nincs frissebb rá, max. ha főzött romot teszel fel, de ugyebár akkor megint mókolni kell a telefonnal.

Y300-ast lenne érdemesebb megvenni. A kijelzője is sokkal szebb és jobb.

2013. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!