Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Nexus 4, LG Optimus G,...

LG Nexus 4, LG Optimus G, Sony Xperia Z vagy Sony Xperia ZR?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és ezeket néztem ki.Nem tudok dönteni,mert mindegyikben szinte ugyanaz a hardver.Az Optimus G-től és az Xperia ZR-től kicsit félek,mert elvileg Magyarországon nem forgalmaznak EU-s verziót.

2013. okt. 6. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben biztos hogy a Z-t venném. Én is telefonvásárlás előtt állok, és én is Z-t szeretnék venni (csak kérdéses az anyagi finanszírozása..)
2013. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az 1.-vel! A Sony Xperia Z a legjobb, de a legdrágább is (min. 110ezer Ft), a legolcsóbb pedig az LG Nexus 4 (min. 80ezer Ft). Te tudod, hogy mennyid van rá!
2013. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 stiw ***** válasza:
Valószínűleg az ára miatt nem írtad hozzá a Z1-et, de javaslom, nézd meg azt is. Végre Triu-s kijelzője van, és a belseje is erősebb. És nem azt mondom, hogy a Z rossz. Sőt. Elképesztő masina, azt fogom megvenni nem sokára. De a Z1-et érdemes megcsekkolni, a Sony Centre-ben már nyomogatható. :)
2013. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inkább várd meg hogy a Nexus 5 hivatalosan is kapható legyen...Jobb nem létezik,főleg mivel a legújabb 4.4 van rajta.
2013. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!