Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio Multiphoneokról...

Prestigio Multiphoneokról vélemények?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban nagyon jók, processzor, ram, tárhely, kamera szintén vagy csak elfogadható vagy jó (típustól függően) Némelyikben MediaTek processzor van, ami a legrosszabb, a többiben egész jó proci van (pl. Cortex), de az 5300 DUO-ban a legjobb, vagyis Qualcomm gyártmány.

Hiányolom, hogy a legtöbb típusban nincsenek előre telepített szoftverek, de ezek persze utólag is telepíthetők rá! Hardverileg az 5300 DUO a legjobb, azon érdemes gondolkozni telefon vásárlása előtt (ha van rá pénz) 57ezer Ft-tól kezdődik az ára, azt megéri, de drágábban már annál jobb telefonok is kaphatók!

2013. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem most egy Sony Xperia Mirom van. Főbb különbségeket mondanál? Nem értek hozzá.
2013. okt. 6. 13:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és persze köszönöm, ment a zöld kéz. :)
2013. okt. 6. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
3540-em van, kijelző nem a legszebb, gagyi műanyag hátlap, kamera botrányos, de gyors, nem fagy...Netezésre használom, gond nélkül megy. Kezeli mindkét simet. Szeretem.
2014. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!