Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one telefon vélemények?...

Htc one telefon vélemények? Csak olyan akinek meg van / meg volt ( ha csak volt akkor miért cserélte le )!

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb telefon a világon, nekem is ilyenem van.

Bátran vedd meg, nem fogod megbánni.


Hardverben és szoftverben egyaránt kiváló, a kamerája picit elmarad a mai 8 Megapixelektől, melyeket amúgy sem használ ki senki. Minden másban verhetetlen!


Ha mégsem azt veszel, akkor 1 tanácsot fogadj meg:

SAMSUNG TELEFONT SOHA!

2013. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a baj a Samsungokkal? Igazából xperia z1 / galaxy s IV ( 4 ) / Httc one telefonokon gondolkoztam.
2013. okt. 8. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

- Lebuktak, hogy csalnak a Benchmark teszteken, tehát átvernek.

- Csilli-villi dolgokkal, amik amúgy semmire sem jók, kiszúrják a szemedet.

- Műanyag az egész.

- Kijelzője túlszaturált.

- Ha szerencséd van, akkor nem hal be a garancia után pár hónappal. (pl.: nejemnek 1 év garija volt rá, 1,5 évesen tönkrement. Egész nap otthon volt, GYES-en, telefon az asztalon, napi 2 hívás és ezt nem bírta.)


Marketingje nagyon jó, ez nem kérdés, de ennyi. Évente erőltetik rád a legújabbat ezért nem éri meg nekik időtálló telót gyártani.


Sony nem rossz, de azokról nincs bővebb ismeretem, így nem is nyilatkoznék róla.

2013. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké akkor még megkérdezem másik kérdésben hogy z1 / hzc one. Köszönöm a segítséget :)
2013. okt. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!