Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonom...

Miért írja ki a telefonom hogy kevés a tárhely?

Figyelt kérdés
Huawei ascend y200-as telefonom van és hozzá vettünk 16GB-os memória kártyát, ennek ellenére 3 alkalmazást (facebook messenger, pou, doodle jump) töltöttem le és már jelezte is hogy kevés a szabad tárhely a telefonban Valaki le tudja nekem írni hogy miért van ez és hogy mit kell ilyenkor tenni?

2013. okt. 6. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus. SD kártya nem = belső tárhely. arra nem tudsz appokat rakni (csak ha nagyon értesz hozzá és mókolsz rajta), csak zenéket, képeket.
2013. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De még meg is változtattam a preferált telepítési helyet Eltávolítható SD kártyára, és még most se jó :O Aztán rámentem beállítások--->alkalmazások--->az SD-kártyán: doodle jump,Google play szolgáltatások, messenger, pou. 11GB szabad. Eddig Oké.utána rámegyek hogy összes és erre meg azt írja: 12MB szabad. Utána arra pöttyintettem rá hogy letöltött, annál szintén 12MB szabad tárhely és a youtube-ot, az utcaképet, a térképet, a google play áruházat, gmailt és a Documents to go-t nem engedi áthelyezni az SD-kártyára. Segítség! Bocsi de ehhez én hülye vagyok.
2013. okt. 6. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Az alkalmazások nem teljes méretükkel kerülnek át a kártyára. Foglalnak a telefon memóriájából épp elég helyet így is. És ha egy olyan baromira kevés memóriával rendelkező eszközről van szó mint az y200, hát nem is csoda, hogy egy pár alkalmazás után tele lesz.

Root aztán link2sd és nem lesz ilyen gond.

2013. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom volt, én ismerőstől kaptam egy tippet, hogy állítsam vissza gyári beállításokra a telefont, és utána töltsem le újra azt a pár alkalmazást, amit használok. 4-5 MB szabad helyem volt mindig, amióta megcsináltam ezt, 52 MB. Két napja csináltam meg, szóval hosszútávú tapasztalatokat nem tudok róla mondani, de egy próbát lehet neked is megérne.
2013. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Csaba ***** válasza:
#/4 . irom. gyàribeàlitàsal valóban sokat elèrsz :D kb. semmit, meglàtod viszapakol pàrkötelezö appot pl. gmail + tèrkèp beàllitàs google +.. osztennyi :)) rootolni muszàj hidel , jolirta feljeb elsöhozàszóló root nèlkül soha nincs normàlis mb.. ( memoria )
2013. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csilla(g) válasza:

Sziasztok! Ehhez a témához kapcsolódóan nekem is hasonló kérdésem lenne. Nekem zte blade superem van. A telefon beállításánál megnézve azt mutatja, hogy a belső tárhelyen és a telefonmemoriában is van helyem (belsőn kb 40MB, telon több mint 1GB szabad), mégsem tudok letölteni play áruházbol semmit, tárhely hiány miatt. Elsődleges letöltési helynek a telefon memoria van megadva és amit csak tudtam átpakoltam oda a belsőről. A telom függetlenitve van és a gyárira vissza se segitett sokat, mert csak olyan programjaim vannak, amiket használok.

Külső SD-m nincs, mert sajnos a függetlenités óta minden kártyát sérültnek érzékel.

Remélem tud valaki segíteni, előre is köszönöm!

2014. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!