Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4. 0 ra vírusírtó?

Android 4. 0 ra vírusírtó?

Figyelt kérdés
Most van egy Android 4.0 OS es mobilom, amire AVG t telepítettem, működik, minden rendben, de az lenne a kérdésem, ha kidobom a leablakozott dolgok közül, attól az még üzemelni fog? Vagy le kell hogy legyen ablakozva?
2013. okt. 6. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Elvileg működnie kéne, de tök felesleges. Eszi az aksit, virust valószínűleg ugy sem fogsz bekapni. Nem kell felni a virusoktol androidon nagyon ritkak.Energiapocseklas az egesz arra jo hogy ijesztgetik az embereket, mert ha felnek akkor megveszik az appot.
2013. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érte,, hát most AVG van rajta, jól működik, vírusom még nem volt, remélem nem is lesz.
2013. okt. 7. 09:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Paff, még jó hogy először a géppel is ellenőrzöm :D Gépen is AVG van és hála az égnek észrevette a problémákat. 5 vírust leltem azok közt az élő hátterek közt, amiket levakartam. Avagy az Android/AirPush nem számít annak? o.O
2013. okt. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!