Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade Super: mi lehet a...

Yggdrasil kérdése:

ZTE Blade Super: mi lehet a probléma és hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen telefont (ez már a 2. ZTE-m), másfél napig tudtam "használni". Bármit szeretnék csinálni vele, kikapcsol és percekig újra se tudom indítani. Eddig a kamera, a kimenő hívások, néha az Opera Mobile, a gmail kapcsolta le, de akad a zenelejátszás (Winamp-on és saját lejátszón is), egyfolytában valami kattogás(?) hallható, a gtalkon random jelenít meg bejövő üzeneteket, a fb-bejövőknél vinnyog, de nem jeleníti meg, a kimenőket abszolút nem is továbbítja, és lassú, kegyetlenül lassú. A kikapcsolás nem akksi miatt van, mert az 45%-on áll, valamint kipróbáltam (volna) néhány funkciót sim- és sd-kártya nélkül is, ugyanúgy halál. Sms-eknél az ékezetes karakterek miatt 3 sms-nek vagy mms-nek számolja az üzeneteket, ilyet már a legelső Blade sem csinált. Nem vagyok egy informatikai guru, aki tudja, mi lehet és mi a megoldás, legyen kedves konyhanyelven válaszolni! Köszi!

2013. okt. 7. 08:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!