Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy okostelefont...

Ha veszek egy okostelefont azt tényleg mindig tokban kell majd tartanom? Tok nélkül tényleg nem lehet zsebre tenni? Tényleg megsérül a kijelző?

Figyelt kérdés
és tényleg naon kell rá vigyázni?

2013. okt. 8. 14:24
 1/3 szelena97 ***** válasza:
Persze, vigyázni kell. De a tesóm nem használ tokot, mégse sérül meg a kijelzője. Csak ne rakd a zsebedben kulcs mellé meg ilyesmi, mert az megkarcolhatja.
2013. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell tokban tartani, zsebben vígan elvannak a telefonok. Nekem az U 1,5 évig megvolt, úgy adtam oda tesómnak, hogy megtörölted egy ronggyal és csillog-villog... sosem volt tokban, sosem raktam rá fóliát.


Most SP van, ezen Gorilla Glass 2 van, ezt karcolhatod estig, nem lesz rajta semmi, ezen sincs fólia, se tok, egy deka karc nincs rajta.


Ahogy az előző írta, kulcs mellé ne rakd azért zsebbe (jobb félni...), meg úgy alapból, egyik zseb telefon, másik zseb többi és az életben nem lesz rajta karc...

2013. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a tok, az csak egy lehetőség, hogy nagyobb biztonságban legyen a telefon a sérülések ellen! Amúgy, ha olyan telefont veszel, aminek a kijelzőjén van Gorilla Glas, az pont a sérüléstől hivatott megvédeni a kijelzőt, mivel karcálló!
2013. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!