Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vagy Samsung Galaxy...

IPhone 5 vagy Samsung Galaxy S4 Mini?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 17:02
1 2 3
 1/24 tomom ***** válasza:
Én android hívő vagyok de ezt neked kel tudni h android vagy ios én az s4 minit ajánlanám jó kis telefon és több lehetőség van benne mint egy iphone-ba.
2013. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
S4 mini.Hiába van papíron egy szinttel följebb az i5,az s4 mini így is veri.
2013. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Följebb? Legfeljebb csak szoftveresen! Igaz, hogy az ios a legjobb operációs rendszer, de az önmagában nem elég, hardver is kell hozzá! Szóval az S4 Mini hardveresen messze fölötte van, mégis sokkal olcsóbb, úgyhogy nem kérdéses, a Samsungot ajánlom! Az Iphone-ok nagyon túl vannak árazva!
2013. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

már megint a hardver...könyörgöm, van fogalmad az iOS fogalmáról...?


én is belerakhatok csilliárd processzormagot meg tonnányi ramot a telefonba oszt mégsincs kizárva hogy akadjon


de az S4 Mini kivételesen jó telefon


én azért az iPhone 5-öt választanám, mert élmény kézben tartani

2013. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én is iPhone mellett...szintén azért, mert az a legnagyobb vicc, hogy az iOS-hez harver kell...másik dolog az értékállóság. de ebben az esetben játszik a támogatás is. az iPhone 5-nek szinte biztos, hogy van még 2-3 év támogatása, meg emellett még ha magát a használhatóságot nézzük, akkor akár 5 év is. S4 mini meg nem csúcsmodell. Valóban nem rossz telefon, de ha most eltekintünk a főzött ROM-októl, a Samsungot ismerve(meg úgy általában a többi gyártót is nézhetnénk) elsősorban a csúcsmodelleket részesítik előnyben támogatásban, és a közép meg alsó árkategóriás telókat max 1 évig, vagy tán addig se támogatják(az már a nagyon alja, 30-40 ezres árkategória). Szóval most így persze egészen jó választás mind2 teló, viszont hosszútávon az S4 mini nem tökéletes választás.
2013. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szifont ne vegyél!

Samsungot sem szeretem, de inkább azt, mint egy szifont.


Ha csak 1-2 év támogatást is kapsz rá, akkor is jobban jársz, ha 2 évente veszel egy androidos telefont, mert még mindig olcsóbb, mint egy szifon 3-4 évente.


Szifon értékálló? Talán igen, talán nem.

Az tény, hogy kevesebbet esik az ára, a sok szifonsznob miatt, akik minden évben rohannak az újat megvenni, a kezdő szifonosoknak meg drágán eladni a meglévőt, mert az egy szifon. Csakhogy változnak az idők, a szifon szépen lassan esni fog.


Inkorrekt cég, semmi innováció, de ezt a szifonosok sosem fogják elismerni. Most is az iOS7-re verik a nyálukat, hogy milyen jó, miközben annyi történt, hogy beletettek 1-2 db 3-4 éves, elavult ANDROID-os cuccot.


Jöhetnek a mínuszok, pont lesz@rom! :D

2013. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
mondj egy innovatív dolgot. egy telefon kommunikációra való elsősorban, extrák meg a szórakoztatás. ez minden telefonban megvan. az innovatív innentől egyenértékű lehet a parasztvakítással, ami ugyanúgy a samsungnál is megvan a szemkövetéssel, mint 5S-ben az ujjlenyomatolvasóval. semmire nem jó, de elmondhatod, hogy a tied ezt tudja. az igazi innováció az lenne, ha végre valamelyik gyártó meg merné azt lépni, hogy egy jóval tartósabb akksit beletesz a telójába, ami intenzív használat mellett is kibír röhögve 2 napot. szóval szerintem kár azon vitatkozni, hogy valami innovatív-e vagy nem...tudod használni, és kész. az meg már nem egy iPhone tulajdonos problémája, ha eladásnál nem veszt a 130ezres telójából 2 év alatt 100ezret. kompromisszumok mindig vannak. én speciel iPhone 4-et használok, és nem zavar, hogy csak 720p-ben tudok videózni, meg hogy csak 3,55"-es a kijelzője. a legtöbb frissen megjelent játékot simán elviszi, ahhoz képest, hogy állítólag gyenge és elavult a hardvere. és ennyi. én azért nem veszem meg a legújabbat 1-2 évente, mert papíron jobb. androidnál meg ezt általában kötelező(kivéve ha nem veszel egy google referenciatelót mondjuk nexus 4-et).
2013. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
mert az android nem vett át csomó dolgot az iOS interfészből. meg gondolom az a fogalom, hogy 'jó ötletet nem bűn nyúlni' nálad ismeretlen
2013. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

nyúljon, nem érdekel.

Csak amikor olyat nyúl le, amit a szifonfanok évekig fikáznak, utána meg az a tuti, mert ios7 is tudja végre, az azért kicsit visszatetsző. Utána azt állítani, hogy ezt a szifon találta ki és büszkén mutogatni is, na az meg már vérlázító.


Ipad-et is az apple találta ki, nem? DE! Ja, hogy az gyakorlatilag egy tablet, amit a Microsoft 2002-ben mutatott be, az már mellékes. :)

2013. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
pont annyira vérlázító, mint ahogy most te szidod az Apple-t...tipikus bagoly mondja effektus :D
2013. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!