Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Q10 vagy Nokia...

Blackberry Q10 vagy Nokia Lumia 1020?

Figyelt kérdés
A lumiának nagyon jó a kamerája és az op rendszer sem rossz a blackberryt viszont valahogy jobban el tudom képzelni, engem egyáltalán nem zavar az appok hiánya, és nem is egy favorit a digitális billentyűzet viszont valahol ezzel szemben a nokia is hívogató. Vélemény ?

2013. okt. 8. 21:07
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
inkább a lumia.
2013. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
Menny el egy boltba próbáld ki mindkettőt és vedd azt, amelyik jobba tetszik.
2013. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Merre találok ilyen boltot? (Szolnokon nem tudok) de érdekelne ha esetleg Bp-n járok :) köszönöm!
2013. okt. 9. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Blackberry is jó választás lehet, de nincs az ismerőseim körében senkinek, és eddig soha nem is vonzott, nekem a Nokia Lumia 1020 szimpatikusabb, egyedisége, és a kiemelkedő kamerás képességei miatt! Arról nem is beszélve, hogy a WP8 2016-ig támogatott, és a rendszer is nagyon gyors és megbízható!
2013. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet! :)
2013. okt. 9. 18:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy még esetleg mit tudtok mondani HTC One ról (inkább a mini érdekelne, nekem még az is nagy) mit mondtok róla, különlegesség? igazából galaxy s2 ről váltottam iPhone 5-re ami óriási csalódás úgyhogy tovább keresem a kedvenc telómat :)
2013. okt. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!