Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem vissza az...

Hogyan tegyem vissza az adatokat a microSD kártyára?

Figyelt kérdés
Leformáztam a microSD kártyám és előtte direkt lementettem az összes adatot a gépre...sikerült a formázás..visszamásoltam mindent a telefonra, de a appokat ami az SD kártyán volt nem érzékeli a telefon, minthaa nem lenne rajta..hogy tudnám visszarakni úgy az adatokat hogy a telefon felismerje és olyan legyen mint a formázás előtt?

2013. okt. 9. 13:29
 1/2 TaKy99 ***** válasza:

Sehogy.

Telepítsd fel újra az appokat, és ha szerencséd van van olyan intelligens egy két app, hogy felismeri az SD-re mentett beállításait és visszatölti. Ha nem, akkor újra be kell állítanod mindent.


Illetve ha JB-d van és be volt kapcsolva a Biztonsági mentésnél az "Alkalmazásadatok, Wi-Fi, és egyéb beállítások mentése a Google szervereire", akkor automatikusan visszaállítja.

2013. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az fasza...be volt állítva az a beállítás..azt talán jó!
2013. okt. 9. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!