Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil headsethez átalakító...

Mobil headsethez átalakító adapter?

Figyelt kérdés
Biztos sokaknak volt már ilyen gondja: van pl.egy kedvenc fülhallható márkája, amit mikrofonnal egybeépített kivitelben szeretne a mobiljához használni. Aztán amikor csatlakoztatja a 4PIN-es 3,5mm JACK villát a készülékbe a telefon kiírja hogy nem támogatott tartozék (mert máshogy van bekötve mint amit az adott telefonmárka tartozékai esetében alkalmaztak - én például így jártam egy Denon fülessel miután kiderült, hogy a Denon headsetek kizárólag IPod, Iphone, és Iphone mini gépekhez használható, nekem pedig Huawei telefonom van). Na erre létezik állítólag egy univerzális átalakító, hogy bármelyik mikrofonos fülest, bármilyen azonos csatlakozóval szerelt telefon esetében lehessen használni. Hol lehet ilyet kapni, vagy hogyan keressek rá?
2013. okt. 9. 14:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!