Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 csatlakoztatás...

Nokia Lumia 520 csatlakoztatása xp-hez. (? )

Figyelt kérdés
Mikor csatlakoztatnám akkor ki jön a szokásos és keres valami MTP Device nevű programot. De ugye ezt nem találja meg. Meg próbáltam letölteni de nem tudtam sehonnan, próbáltam a Windows media player-hez kell csatlakoztatni de úgy sem jó. Segítsetek légyszíves!

2013. okt. 10. 20:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hiába várok nem lesz semmi. Ha rámegyek a mégse gombra akkor újra felugrik az ablak és keresi a drivert. [link]
2013. okt. 12. 11:42
 12/19 anonim válasza:

azthiszem rájöttem a problémára.

Nekem sem nyitja meg egyébként egyáltalán hanem csak akkor ha rácsatlakoztatás után (az első lépés ugye hogy a felugró ablaknál ---> [link] mégse gombra nyomok, és ez az ablak egyébként 2x szokott felugrani nekem)

Szóval ezek után bemegyek a sajátgépbe ahol ugye látom a telefonomat ( [link]

De ha rákattintok nem látok semmit ( [link]


Csak akkor jelent meg ez ( [link] amikor a telefonomon beléptem a menüben és nem volt lezárva.

Remélem sikerülni fog így :)

2013. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, de így sem jó. Nekem egyébként 3 szor ugrik fel az ablak. Nekem meg sem jelenik nem hogy ne tudnák lépni. De azért köszönöm. Egyébként nem tudtam megnézni 2 képet. (ezt nem kritizálásként írom)
2013. okt. 12. 22:39
 14/19 anonim válasza:

Tegnap még jó volt, nem tudom mi a baj.

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. Remélem azért sikerül megoldani a problémát hamarosan.

2013. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sajnos XP alatt nem látod a LUMIA 520-as telefon belső memóriáját, illetve én is csak látom, de nem tudok oda másolni XP-s gépről pl csengőhangot. CSak a telefonba rakott memóriakártyára tudok másolgatni. Sajnos XP-vel nem akar jól működni, ezt már WIN 7, WIN 8-as platformmal való kommunikációra tervezték, XP-re szerintem direkt nem működik, hogy vegyél újabb operációs rendszert... :(


Ha nincs WIN 7-es számitógép a közelben, tedd azt, hogy állitsd be, hogy a telefon az SD kártyára mentese a képeket, videókat, azt XP alól látni fogod :) Csak vigyázz, nekem régebbi (lassabb) sd kártyám van, és nem tud rá rögzíteni videót, mert szakadozott lesz, gondolom a lassú kártya hozzáférés miatt. Legközelebb veszek bele valami gyorsabb memóriakártyát.

2013. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én pár napja vettem ilyen telefont. XP-m van nekem is. Összekapcsolom a gépet és a telefont. Megjelenik a "telepítő CD-s" ablak, ott mégse. Majd "Startmenü/Sajátgép/ott a telefon", látszanak a mappák. Bemásolom a zenét/képet/vagy amit akarok és ennyi.
2014. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Már nekem is jó régóta :D
2014. febr. 7. 21:44
 18/19 zsoli bácsi válasza:

Jobb később, mint soha! Mármint a válasz. A JÓ megoldás!


A legfőbb baj, hogy a Windows XP (sp3) a telefont szerencsétlen módon fényképezőgépnek látja. Na, ez így nem jó!


Így kell átállítani:

Start > Vezérlőpult > Rendszer > Hardver > Eszközkezelő > imaging eszközök > Lumia 520 > Jobb klikk a Lumia 520-ra > Illesztőprogram frissítése > Telepítsen listából vagy adott helyről > Tovább > Ne legyen keresés > Tovább > Digitális fényképezőgép > Tovább > Befejezés > Jobb klikk a Lumia 520-ra > Illesztőprogram frissítése > Telepítsen listából vagy adott helyről > Tovább > Ne legyen keresés > Tovább > MTP Device > Tovább > Befejezés


És ezek után a Sajátgépben ott lesz a telefon, amiben már lehet turkálni. Mondjuk én inkább Total Commandert használok, ott is megjelenik (az új TC-ben).

2014. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
hiábba csinálom lépésről lépsre nekem ezt a MTP Device nem adjaki dtudna valaki segíteni?
2015. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!