Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréljem Galaxy Ace-em...

Lecseréljem Galaxy Ace-em Nokia Lumia 520-ra?

Figyelt kérdés
Üdv! Kérdésem az lenne hogy én még tavaly vettem egy Samsung Galaxy Ace telefont. Megvagyok elégedve vele bizonyos értelemben. Viszont ez a telefon mai értelemben nem olyan ütős. Rengeteg funkció hiányzik, stb. Nem rég mutatta meg egy kollégám ezt a Nokia Lumia 520-at. Nos engemet minden kép levett a lábamról. Érdemes lenne megvenni nekem ezt a telefont? Vagy kb. ebben az árkategóriában (30-40e) lenne-e valami, ami jobb?

2013. okt. 10. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Ne hogy lecseréld. Az összes lumia egy rakás sz*r.

Láttam már egy párat de lefagynak nem tudsz normális csengőhangot beállítani. na meg jóval kevesebb alkalmazás van rá mint az androidra. mellesleg a galaxy ace egy egész jó kis telo.

2013. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. okt. 10. 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld le mert az Ace ma már kávédarálónak is rossz de NE WinodwsPhone-ra.Már megszoktad az Androidot gondolom nem akarod hogy a telefonod börtönné váljon.Mert az Androidhoz képest a WindowsPhone az.Ha számít a tudás illetve hogy nem korlátoz le a telefonod akkor mindenképpen Androidosat nézzél.
2013. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Javaslom a Lumia 520-at, ilyen olcsó kategóriában nem érdemes androidot venni.
2013. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

"Ne hogy lecseréld. Az összes lumia egy rakás sz*r.

Láttam már egy párat de lefagynak nem tudsz normális csengőhangot beállítani. na meg jóval kevesebb alkalmazás van rá mint az androidra. mellesleg a galaxy ace egy egész jó kis telo."

Te se használtál még WP-t. A fagyás a WP-ken sokkal kevesebb alkalommal fordul elő, mint droidon. Ott is vannak fagyások, rendesen. És igen kevesebb az alkalmazások száma, de nincs 20 000 fingós app, hanem csak mondjuk 2. Nincsen olyan program, ami kiakasztaná a rendszert. Sorolhatnám még. Az egész jó kis telót, pedig hogy értsük? 1 mag, 800MHz, ARMv6, Adreno 200-as GPU, vagy 2 mag, 1GHz, ARMv7, Adreno 305-ös GPU? Melyik az erősebb? Hm? Szerintem se az Ace. Aminek van 150 MB belső memóriája és nem engedi az alkalmazásokat a kártyára telepíteni, míg a Lumiának van 4 GB belső tárhelye, és bővíthető, és oda pakolgatsz dolgokat, ahova akarsz.

Android 2.3, vagy WP8? Sebességkülönbség a kettő között nagyjából négyszeres. Stabilabb a WP sokkal, nem fagy, nem akad, és hiába 40 000 Ft-os telefon az 520, ha egy S3 sebességét hozza az alapmenüben. Kijelzőben is veri, IPS vagy sima TFT? Mert a Lumia IPS kijelzője a szuperkapacitiv érintéssel mindent visz, plusz a Nokia extrái, az ingyen navi, az energiatakarékosabb rendszer (a Lumia 1,5 napot bír normál használattal, egyébként 2 napig bírja egy szusszal)


Szerintem egy majd' 3 éves telefont (ami a bemutatás idején se volt egy nagy hűha) érdemes lecserélni a L520-ra. Jó az ára is, és ha megszokod a WP csempéit, akkor az örök barátság! ;)


Én tapasztalatból beszélek!

2013. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#1, hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna! Fél éve van Windows Phone-om, még egyszer sem fagyott le. Valószínűleg egy androidos telefont láttál WP launcherrel lefagyni...


Ebben az árkategóriában best buy a Nokia Lumia 520! Fürge, megbízható, 2016-ig folyamatosan érkezni fognak a szoftverfrissítések, és az alkalmazások száma is napról-napra nő.

2013. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Azonnal!Sose fagy és játékok is vannak ami kell.Nagyon jó teló!
2013. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Az első remélem csak trollkodni akart...méghogy a lumiák fagynak...

Cseréld le nyugodtan, Ace után egy megváltás lesz!:)

2013. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Üdv!

Köszönöm mindenkinek a választ!

Viszont hosszas gondolkodás után, inkább úgy döntöttem hogy meg próbálok spórolni egy kicsit és talán majd jövő hónapba vásárolók az Amazo*n.com-on egy Iphone 4s-t 60.000 ft-ért.

2013. okt. 21. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra nem kesz garancia meg semmi. Ezeknek utána kell nézni, észnél kell lenni!
2013. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!