Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok csúcs hardverrel...

Tudtok csúcs hardverrel ellátott nem tepsi telefont?

Figyelt kérdés

Max 4, 4.2 coll, nem akarom kiröhögtetni magam hogy eltakarja a fejem a telefon. iPhone-ről váltanék droidra, így a hardverzabáló OS miatt kell a négy mag meg minimum 1 giga ram. / inkább 2 /


Az sem baj ha nem fröccsöntött műanyag, de ezt még elviselem valahogy.


2013. okt. 10. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
LG Nexus 4. Kicsit nagyobb, de tűrhető.
2013. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az is nagy. Kisebb lehet de 4 felett ne nagyon.
2013. okt. 10. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:

I5 és I5s is 4 coll, nincs értelme váltani szerintem.

De ha mindenképpen akkor helyedben várnék egy kicsit ebben a hónapban bejelentenek pár telót, ami árban átrendezi a paicot.

Milyen Iphoned van?

2013. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sírok is hogy váltanom kell :)


i5 amúgy. Milyen modellre gondolsz?

2013. okt. 10. 23:40
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

" nem akarom kiröhögtetni magam hogy eltakarja a fejem a telefon."


Engem senki se röhögött ki a ZU-val eddig.

Szerintem a "mobiltelefon" elnevezés elég idejétmúlt lett manapság.


Viszont ott a Z1,ami 5',és véleményem szerint egyátalán nem nagy,és a csúcson van hardveresen,és esztétikailag is.

2013. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod, nem olyan világban élünk már, amiben meglátnak az embert egy nagy telefonnal és kiröhögik. Inkább meglátják és megnézik, hogy " a kis szemétnek milyen jó telefonja van". Tele vagyunk már féltéglás telefonokkal. S3, S4, HTC One ezk mind akkora telefonok, mint az állat és mégis baromi sok embernek van. Nincs ebbe semmi gáz, meg nevetséges.
2013. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy most ez a divat, de én nem akarok pingpongütő méretű telefont.


A kérdésem még mindig áll.

2013. okt. 11. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Sony Xperia ZR, de ez is 4,5 collos, egyszerűen nincs kisebb kijelzőjű telefon, 4 magos CPU-val meg 1 GB RAM-mal..
2013. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már bejelentették az Xperia Z1 f-et ha jól tudom. Ez egy butított Honami, 4.3-es kijelzővel. Ennél jobb nincs. Egyébként én egy SL-t használok, ez is 4.3 inches, és pont jó.
2013. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-nek igaza van, ez az egyedüli lehetőséged (vagy maradsz iOS-nél). Én speciel nagyon örülök a megjelenésének, mert talán végre vége lehet annak a trendnek, hogy csúcsteljesítményhez csúcsméretű kijelző is jár - én is jobban szeretem, ha egy kézzel is kezelhető marad a telefonom.
2013. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!