Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi RAM nak kell használatb...

Mennyi RAM nak kell használatban lenni átlagosan egy Android 4. 0 rendszerben?

Figyelt kérdés
Van egy mobilom, 512 RAM al. Az lenne a gondom hogy 300 MB van használatban a RAM ból, de az szerintem rohadt sok, mert a WIN em a gépen nem foglal ennyit... LOL... Próbáltam leállítani fölösleges alkalmazásokat, de csak csökkent a szabad hely a RAM ban -.- eleve a Térkép 91 MB ot foglalt, WTF? És mikor leállítom, 195 MB ból 150 lett szabad. Mi a búbánat folyik ezen a telefonon? Olyan játékokat akarok játszani amik 256 MB RAM ot igényelnek. Ez meg is van, de ha nem elérhető nem tudok játszani. Őszintén egy mobilnak kell annyi használatban lévő RAM? Meghalok ha igen, és kibacom az ablakon az egészet. Mert nem érte meg az árát. Hiába a 2 magos proci, hiába jól viszi a játékokat, gyors és tudja amit kell, ha ilyen elcse sződött a rendszere. Ésszel nem bírom felfogni WTF az, ha leállítok valamit, hogy felszabadítsak némi RAM ot, és erre csökken a felhasználható mennyiség. Gyorsítótárból is , Futó alkalmazásokból is állítottam le, de ugyanaz az effektus. Nézem már csak 130 MB om van, WTF?? Kész végem... Csináltam egy reset et, de ekkor is csak 240 volt szabad, miután beindítottam a játékot (ami addig nem is töltött be), egy idő után ismét bezáródott. Hát hogy a fenébe foglalnak többet a cuccok a RAM ban, ha én onnan pont hogy kiveszem? o.O Van erre ésszerű magyarázat? Lehet le is telepítek egy két dolgot, és fogadok a Térképpel kezdem... :3
2013. okt. 12. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Üdv! Régi a kérdés, de szívesen válaszolok. Az Android rengeteg alkalmazást futtat a háttérben, ezeket hiába is zárod be, újból elindulnak maguktól. Viszont, ha olyan alaklmazást futtatsz, amelyiknek több RAM kell, akkor annak csinál helyet magától, ugyanis bezárja a nem használt alakalmazásokat a háttérben. Nekem egy Z1-em van, de az 1,66 GB RAM-ból most is csak 500 MB szabad. Ez normális dolog, nem kell miatta aggódni, és minden normálisan fog működni rajta.
2015. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már persze ami elindul a telón, mert az Android eléggé memória-igényes. Főleg ha minél újabb verzióról van szó. Az 1GB szerintem kell belé, hogy minden akadás- és problémamentesen fusson.
2015. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!