Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet játékokat telepít...

J.Tomi kérdése:

Hogyan lehet játékokat telepíteni androidra úgy, hogy ne a telefonnal töltse le a játék többi hozzávalóit hanem számítógépről teszem rá?

Figyelt kérdés
Van egy oldal( android.mob.org), ahonnan le lehet tölteni játékokat és pl. a The Amazing Spiderman-nél ott van a játék ami 7.5 mega, és még két cache nevezetű fájl amit le lehet tölteni( cache no 1, cache no 2 ), ezek egyenként 600 mega körüliek.Ezeket hogyan kell feltelepíteni, hogy ugye ne telefonon töltse, mert az vagy egy évig eltartana? Egyébként samsung galaxy ace telefonom van.Előre is köszi:))

2013. okt. 12. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a játék többi részét valamilyen torrent oldalról.
2013. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 b95 ***** válasza:

leszeded az adott alkalmazás telepítőjét PC-n, majd USB rátolod a telóra.

(pl.: Fruit Ninja -> google-be rákeresel: fruit ninja apk)

2013. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 b95 ***** válasza:

ja és mobilon engedélyezed a külső forrásból való telepítést.


egyébként meg elég csak az .apk formátumú fájlt leszedni.

2013. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
b15 pont hogy nem. Sok játék, amelyiknek netről töltődik le a többi része, ezeket ha nem letöltjük, installálni kell. Nálam az volt hogy mondjuk ha OBB fájl járt hozzá, akkor SDkártya/Android/OBB mappába a hozzá járó mappát. Eddig ezek működtek többnyire, a többinél nem mindig jártam sikerrel. Általában a letöltött helyen van leírás hová tedd. Bemásolod a kellő mappába, telepíted az apk fájlt, és elindítod.
2013. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 b95 ***** válasza:
igaz. erre nem gondoltam.
2013. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Találtam egy jó wifi helyet ami gyorsan tölt, csak az lenne a probléma, hogy amikor elindítom a the amazing spidermant, akkor kiírja, hogy letöltöm-e a data fájlt, rá megyek, hogy igen. aztán kiírja, hogy checking updates vagy valami ilyesmi és kilép a játékból. Vagy pl. splinter cell convictionnál a pálya full fehér az emberek meg a menü nem...aztán ki is lép egy kis idő múlva... Ebben az esetben egy ZTE Blade 3-ról van szó... Tippek, trükkök, megoldások remélem vannak..
2013. okt. 24. 01:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevés a mobilban a RAM. Tudod attól hogy telefonra van itt is lehet ilyen probléma, és ha eleve meg van telítve a RAM o d (ha nem is fullra, de eléggé), és nincs elég a játék számára, bizony kidob. A grafikahiba pedig azért lehet mert vagy sérülve töltötte le a fájlokat, avagy valami szerintem a komatibilitással. Grafikát állítottál valahol? Sajna nem csekkoltam a játékot, hogy lehet e alapból graf. ot állítani, nálam némelyiknél igen. Mondjuk én levakartam az Avengers et, és nem indult, mármint töltésnél kidobott. Majd leállítottam néhány alkalmazást, minél több felhasználható RAM om legyen és már be is töltött, és egész érdekes játék. Mondjuk nekem az Iron Man 3 kicsit jobban tetszett.
2013. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem állítottam semmit... A telefon magától meg szokott nyitni alkalmazásokat.... Ha ezeket bezárom akkor jó....? Vagy ha kikapcsolom a netet.... Most a Modern Combat - Sandstorm-nál van ez, hogy: New game--->Loading--->Két lépést teszek és kidob...Hogy tudom a ram használatot a lehető legjobban lecsökkenteni? Egyébként zte blade 3-ra tudsz játékot ami nem dob ki?
2013. okt. 25. 00:54
 9/11 anonim ***** válasza:
A te mobilod nem sokban tér el az enyémtől, szerintem vinnie kellene szinte mindent. Mármint nálam RAM hiányt leszámítva mennek is. Nekem a sok fölös alkalmazás húzza le, ami kikapcsolásuk után újraindulnak... Pl nem is tudom melyik játékot néztem asszem az Iron Man3 és olvastam hogy 256 MB RAM kell neki, nos az nem kevés, de a játék sem kicsi.
2013. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hogy lehet a RAM- ot a lehehető ldegjobban felszabadítani????

Játékokat honnan szoktál leszedni? Hallottam arról hogy egyes játékoknak több típusa van pl.: a splinter cell 3.2.2-es változat jó zte blade 3-ra de sehol se találok neten....

2013. okt. 26. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!