Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri egy iPad...

Szerintetek megéri egy iPad mini-re elcserérni a laptopomat?

Figyelt kérdés

Laptopom: acer

2,20ghz

80gb hdd

256video card

1gb ram


2013. okt. 12. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet még jobban is jársz ár/érték arányban, hasznáhatóságban persze jobb a laptop.
2013. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is hasonló véleményen vagyok. megérni megérné, de használni kicsit jobb a laptop(bár ha jól belegondolunk, egy ilyen hardverű laptop szintén max netezni jó)
2013. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire használod. Nekem megérte számítógép helyett ipad 4-et venni.
2013. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet iPad-et választom, de lehet vele torrentezni, zenét tölteni?
2013. okt. 13. 09:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyári állapotban torrentezni nem lehet, de van sok ingyenes, gyors és egyszerű módja a zenék és filmek letöltésére. Pl: iVideo.
2013. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos torrent kliens nincs rá, én épp emiatt árulom most a Minit.
2013. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Torrentezést,zene,filmletöltést feleljtsd el róla...

Bármit tölteni akarsz rá gépre kell dugni,még ott is csak itunesal megy

Nemrég vettem ipad4et,és baromira felcsesz hogy még ilyen alap dolgokat se lehet vele csinálni

Egy 120k-s táblagéptől azért ennyit elvárna az ember

Ha teljes értékű gépet akarsz akkor egy androidosat tabletet nézz,azzal mindent tudsz csinálni amit laptopon

2013. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak torrent nincs, de zenét, filmet lelehet tölteni egyszerűen, ingyen és számítógép nélkül.
2013. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
így van. igaz, nem lehet a letöltött dolgot elmenteni, csak az alkalmazásba van beépítve egy lejátszó, de zenét, filmet le lehet tölteni. más szemszögből nézve meg aki 120ezret kiad egy ilyen eszközre, attól jogosan várják el, hogy 1,89 euro-ért képes lenne megvásárolni legálisan egy zeneszámot, ha már ahhoz is lusta, hogy gép közelébe menjen.
2013. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,éppen azért vettem hogy kiváltsam vele a gépet mivel sokkal mobilisabb:D

Nem lustaság kérdése

És nem,nem tehetem meg hogy minden zenét megvegyek méregdrágán hozzá itunesból 4-5euroért darabonként

Amúgy leírhatnád hogy kell vele fájlokat leszedni mivel semmilyen letöltő linket nem kezel

2013. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!