Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus G vagy Sony Xperia SP?

LG Optimus G vagy Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés

melyik telefont ajánlanátok?

melyik telefon melegszik jobban?

melyiknek bírja jobban az akuja?


2013. okt. 13. 13:04
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%

nekem G van,szerintem sokkal jobb.

erősebb hardver,szebb és nagyobb kijelző,minőségibb anyag használat stb


melegedni csak nyáron melegszik erősen,egyébként még a 38-40fokot sem éri el semmilyen játékkal.

az aksija nem rossz de persze ez tőled fog függni hogy miként használod a telót.

ha békén hagyod csinálsz kb 30-35perc képernyő időt és főként wifizel akkor 4napig is elbír menni.

pl pár napja 41%volt az aku és 2nap 20,5órája ment töltés nélkül.

aktív használat mellett kb közepes fényerőnél úgy 5óra kijelző idő után le tud merülni persze ez is.

az aksija polymer aksi ami tartósabb,nehezebben használódik el.

2013. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ és a részletességet ;) ma akarom majd megrendelni ez a válasz meggyőzött a G-t választom szerintem :)
2013. okt. 13. 13:58
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi mégegyszer tényleg brutál jó teló tegnap jött meg azota sem megy ki a kezeim közül egy csomó jó funkció is van benne :D
2013. okt. 22. 22:06
 4/6 dirtboy ***** válasza:

azt elárulod nekem hogy honnét vetted?

ismerősom is akar venni de ahonnét én vettem ott drága most ,idegen gsm ben meg nem bízik.

ha meg mondod hogy honnét vetted akkor legalább már tudok neki mondani másik megbízható boltot.

2013. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

VIP-Phone szerintem nagyon jó bolt mert énis próbáltam előtte másikat de az nem jött össze ott emeltek az árán mihent rendeltem és annyiért akarták hozni, de ez normális bolt:) : [link]

csak a vip-hone pestről rendelj a másik az nem olyan megbízható én azt próbáltam (a vip-phone buda az a vip-technika!!!)

2013. okt. 23. 15:19
 6/6 dirtboy ***** válasza:
okés,köszi
2013. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!