Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy itthon a mobilnet szolgáltatások (mindegyik cégnél) rendkívül drágák?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Drágának a percdíjak drágák, a mobilnet nem annyira, viszont vedd figyelembe, hogy vezetünk sebesség terén, talán 2. vagy 3.-ak vagyunk.
2019. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#11


Az a baj, hogy a többségnek egyáltalán nincs szüksége erre a sebességre. Simán lemondanék a nagy sebességről egy jobb árérték arányú csomagért cserébe.

Telekomnál vagyok egyszerű feltöltő kártyás csomagban, 3550 Ft ba kerül 3,5 GB internet. Legtöbb 4G -vel ellátott helyen olyan 40-50 megabitet mértem, 4G+ os helyeken nyilván többet.


Próbálok nem szürreálisan gondolkodni. Az én általam korrektnek vélt netcsomag kb így néz ki:


- Elég lenne stabil 10 megabites letöltési sebesség, azzal már Full HD ban lehet videózni, ha úgy van és ugyanennyi feltöltési sebesség.


- Ugyanez a felállás, hogy megveszem a csomagom és addig használom, amíg szeretném, nem jár le a hó végén


- 6 GB adatforgalom 3000 Ft -ért.

2019. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Vodafonos vagyok. Minden hónapban előfizetek 1GB adatforgalomra 1350 Ft-ért. Ez nekem elég, mert otthon wifit használok. Meg a my Vodafone alkalmazásban mindig adnak ingyenes "adatfalatot" 5 vagy hét napra én elégedett vagyok a szolgáltatómmal
2020. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Telekomos feltöltős vagyok én is, és azért se váltok előfizetésre, mert hívásra 3000-rel töltöm és nem csak egy hónapig elég, legalább kettő, de van, hogy három is, vagy annál több is akár. 3500-tel töltöm a mobilnetet ami még tovább is elég szokott lenni, mivel nem igen járok sehová csak munkahelyen használom szünetben, otthon meg wifi van. Ha megyek is valahová akkor is sokáig elég, mert nem egésznap netezek, csak közösségi oldalakat akkor, ritkán böngészek mobilneten
2021. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vodadofone-nál vagyok elég régóta. Nekem az otthoni szolgáltatás is a vodafone-nál van. A mobil előfizetésem az otthoni szolgáltatás miatt 9000 Ft.(korlátlan hívás+net, igaz a net sebességem korlátozva van 10 megabitre.)

Két mobil előfizum van+az otthoni csomag, ezek kerülnek kb. 23.000 Ft-ba. Én ezt nem sokallom, elégedett vagyok a szolgáltatásaimmal.

2022. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 NTBS ***** válasza:
Szerintem ez nézőpont kérdése.
2023. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10 ev utan itt vagyok
2023. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A publikus díjcsomagok rohadt drágák. Én korlátlan netért 2600+ÁFA árat fizetek amiből 43 Gb külföldön is leforgalmazható. Ezzel elégedett vagyok.
2023. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy megveszitek, ezzel alátámasztva ezt az árat...
ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!