Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300, Sony...

Huawei Ascend Y300, Sony Xperia P, Sony Xperia SP, Sony Xperia L vagy Nokia Lumia 800-at éri meg megvenni? Előnyök és hátrányok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Lumia 800? Nem 820?

Az SP a legerősebb egyértelműen ezek közül. Ami nagyon gyenge: Y300

2013. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
800-ra gondoltam,persze 820 is van.
2013. okt. 13. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt xperia mini pro 2 telom. Hát elég sokszor lefagyott. Páromnak xperia u telója van. az is sokszor lefagy. nekem y300asom van már 5hónapja egyszer se fagyott le. Meg hát az aksija is jóval tovább bírja. És egyáltalán nem szaggat. Szóval én személy szerint nem vennék sony-t.

Ráadásul a párom telójába sokkal kevesebb minden van felpakolva mint az enyémbe. Amúgy mind kettő két magos és 512rammal rendelkezik. Mégis sokkal lassabb. Persze amiket te felsoroltál a xperia sp a legjobb 2*1500Mhz proci és 1024ram. Az hogy ennek a telefonnak az aksija mennyit bír és mennyire megbizható nem tudom. Ajánlom olvas teszteket róluk, fórumokat stb

2013. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
16%
Az oszt. társamnak meg Y300-as telefonja van , de össze-vissza fagy, nem venném meg. Az én Xperia P-m meg hibátlanul működik,de persze az L és az SP erősebb nála. :D
2013. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

(Bírom, hogy megint tapasztalat nélkül vakerolnak telókról - most speciel a Huaweiről)


Itt egy nagyon jó, mindenre kiterjedő teszt az Y300-ról:

[link]


Egyébként nekem is ilyen telefonom van, mielőtt megvettem, ezt is elolvastam róla - többek közt. Azóta mondhatom: bevált, gyors, megbízható, nem akad, mindent gyorsan futtat. Szép képeket csinál, kiismerhető a menüje, sokáig bírja az aksija stb. Tapasztalat!!!

2013. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenképpen Huawei Y300-at vegyél. Nekem 2 hónapja van és megbízható, gyors.
2013. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :)
2013. okt. 30. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!