Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell feltörni egy SG...

Hogyan kell feltörni egy SG S3 Mini telefont? FONTOS!

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy tettem fel, egy új billentyűzettípust, és most nem engedélyezi a kódot.. Tehát, beírom a telefonzár kódomat, és lenyomom az ok gombot, ezután nem csinál semmit... Próbáltam már újraindítani a telót, és rácsatlakoztattam számítógépre, és gondoltam, hogy a Samsung New PC Studio progival, majd beírható lesz a telefonzár, de az a retek program meg nem érzékeli a telefonomat!!! >OO


NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM A SEGÍTSÉGET!



2013. okt. 13. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hard Reseteld a telefonodat
2013. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Indítsd el bootloader módban a telefont. Majd tolj neki egy factory resetet. Mielőtt megkérdeznéd, hogy mit is mondtam ,keress rá a google-ban, hogy Gaalxy s3 Recovery mode. Megfogod találni, hogy kell...
2013. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!