Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 520-on miért nem ajánlot...

Lumia 520-on miért nem ajánlott az állandó energiatakarékos üzemmód?

Figyelt kérdés

Amikor állandóra állítom, azt írja hogy nem ajánlott. Miért nem? Mi baj lehet belőle?


kerestem de nem találtam, az írjon aki tudja a választ!



2013. okt. 13. 22:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, baj nem lehet belőle, csupán egyszerre kapcsol ki néhány energiaigényesebb funkciót.
2013. okt. 14. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Hello!


Baj nincs belőle, csak néhány háttérben futó alkalmazás nem fog úgy működni ahogy kell, lehet hogy nem tudja frissíteni az általa közlendő információkat. Ennyi. Ha csak telefonálni akarsz, meg sms-t fogadni, irni, nyugodtan kapcsold be :) Azt hiszem skype se megy talán energiatakarékosban a háttérben, meg VIBER sem, de ha nem használsz semmi extra funkciót, kapcsold be :) Próbáld ki, hogy mi nem megy, ha bekapcsolod.

Energiatakarékossághoz még annyit, hogy azt vettem észre, hogy ha a LUMIA 520-asom hálózati adapterről töltöm, átlagos használat mellett (ebben van telefonálás, sms irás, ébresztők, számológép, wifis internet) 3 napig is bírta folyamatosan bekapcsolva, USB-ről töltve lassabban is tölt fel és hamarabb lemerül :) Ja és energiatakarékos mód úgy van beállítva rajta, hogy csak kis töltöttségnél kapcsoljon be magától.

2013. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Üzemidő több mint 3 nap, ha nem gyilkolod.... Beszélgetés, sms, Facebookozás wifivel és adatforgalommal, kicsi zenehallgatás... Energiatakarékos arar van állitva, hogy kis töltöttségnél kapcsoljon be...

2013. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, itt a jó link: [link]
2013. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!