Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Go! Napinet hogy tudom le...

Robikaa Várvizi kérdése:

Go! Napinet hogy tudom le mondani?

Figyelt kérdés

T-mobilnál nem tudok be lépni nem volt jelszóm de nem is kapom meg sms-ben :/ sms-t küldtem a 1430-ra GONAPINET. !

ez se működik .. valami egyéb és hatékony megoldást tudnátok mondani . !?


2013. okt. 14. 12:57
 1/5 anonim válasza:
Hívd fel őket:1430 vagy 1777 Elmondod mit szeretnél és pillanatok alatt mególdódik.
2013. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1430-nál kérem a tudakozót de állítólag nincs elég összeg a hívás kapcsolásához...325ft van rajta de múltkor is ugyan ezt mondta pedig volt rajt 700ft....
2013. okt. 14. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
régebben amikor én aktiváltam és mondtam le netet akkor a szó elé kellett egy + vagy egy - jel.
2013. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ügyintézővel beszélj.Azt hiszem a 0-át kell nyomni.De az automata úgy is bemondja, hogyha ügyintézővel akarsz beszélni melyik gombot nyomd.
2013. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja, igen.Úgy ahogy a 3-as írta.

-GONAPINET kódot a

1430-ra.

2013. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!