Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Real racing 2tudtok egy...

Real racing 2tudtok egy oldalt mondani ahol egy jó verzió van fent és elmegy nexus 7-en? Mert a google peyen kiadtam pénzt érte és nem jött le, állandóan megáll 42%-léknál, köszönöm helló?

Figyelt kérdés

#pénz #Real Racing 2 #Nexus 7 #jó verzió #google peyen
2013. szept. 29. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ncore, 4shared.
2013. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen csak az elsőnél nem lehet regisztrálni a másodiknál meg nem tudom h kell... :(
2013. szept. 29. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a telódról írd be: mobile9, írd be a telefonod nevét, válaszd ki az appokat és keress rá hogy real racing 2. Itt nem kell regisztrálni sem.
2013. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem csak az a baj h hiába csináltam meg ezt 42 %-léknál leáll a letöltés, nem megy tovább... nem értem miért pedig már sok játékot leszedtem és nem volt gond, egyet sikerült úgy leszedni h az sd data is megvolt, de ott minden a menünk kívül mármint a színek a fekete árnyalataiba pompáztak :D csak a szöveg nem, minden sötét volt így nem lehet vele játszani esetleg annak a megoldását nem tudjátok/tudod... ?!
2013. szept. 29. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!