Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanát...

Ti melyik telefont választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Ha nagyágyút szeretnék venni:

-Sony Xperia Z

-Sony Xperia ZR

-Sony Xperia ZL


Ha kétmagost szeretnék venni:

-Sony Xperia S

-Sony Xperia U

-Sony Xperia P


Melyiket és miért? Kérlek titeket, hogy ne csak a típust írjátok, hanem fejtsétek ki a választásotok okát!



2013. okt. 14. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Xperia ZR


A kétmagos kategória már nem igazán éri meg, így marad a ZL, a ZR, és a Z. Amiért javaslom a ZR-t, az az, hogy ugyan az a hardver van benne, de kisebb (jobban használható még 1 kézzel), és ellenállóbb. Emellett van kameragombja is.

2013. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit értesz ellenállóság alatt?

Illetve mennyire érezhető különbség a képernyő? A Z-nek 441 ppi aránya van, a ZR-nek "csak" 323.

2013. okt. 14. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A kétmagos telók még simán megfelelnek mindenre. Én ha ésszerű döntést akarnák hozni akkor P-t vennék.
2013. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Támogatottság szempontjából már nem jók. Másképp én sem mondtam volna.


Kérdező: Ellenállóság alatt azt értem, hogy IP58-as védelemmel rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy por ártalmas mennyiségben nem tud a telefonba kerülni, és 1.5 méterig 30 percet bír a víz alatt. A kijelző: Észrevehető a különbség, de ha nem teszed egymás mellé a kettőt, a 323PPI is tűéles.

2013. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Khm! :"A kijelző: Észrevehető a különbség, de ha nem teszed egymás mellé a kettőt, a 323PPI is tűéles."


A jártasabbak hozzászokhattak hogy a Sony-nál a TFT panel miatt egyik telefonjuknak se tűéles a képje, ugyanis teljesen más ha egy Super Amoledes vagy egy Super LCD 2-s kijelzőnek van akkora pixelsűrűsége, ugyanis azok sokkal szebben jeleníti meg a színeket, a fekete tényleg fekete a SAMOLED-nél, szóval a kijelzők között nincs nagy különbség, a 323 PPi sem fogják sokan kiszúrni, max. a nagyítóval támadók, szóval ezen ne múljék ;)

2013. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!