Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont választanátok?

Ti milyen telefont választanátok?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok hoyg milyen telefont vegyek. Igazából csak az lenne a fontos, hoyg ne legyen hatalmas, mert nem tudnám hova tenni, ne legyen ronda trampli, szóval azért nézzen ki valahogy. Legyen viszonylag jó kamerája és nagyjából ennyi számít, olyan kb 35ezerig terjedő árban. Mit javasoltok? (nem igazán vagyok otthon a telefonokban)
2013. máj. 28. 18:47
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Ahogy mindenkinek mostanság, neked is a Huawei y300-at ajánlom :) Mostanság nem láttam ronda telefont semelyik gyártótól, a kamera meg szinte mindegyiken vállalható képeket csinál.
2013. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+1 Huawei y300
2013. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a kínai, vagy az Xperia U között vacilálnék.
2013. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam hogy a huawei y300nak nincs magyar nyelvű menüje. Ez igaz?
2013. máj. 28. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem... Az android rendszer egységes, nem fogják külön kivenni a magyar nyelvet belőle.
2013. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend Y300
2013. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!