Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8-ra jelly bean?

Xperia x8-ra jelly bean?

Figyelt kérdés
olyat mondjatok amiben minden jól működik (kamera,felvétel,rádió) és legalább 70-80 mb szabad ram legyen.
2013. okt. 14. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hozzáértés látom megvan, amúgymeg ne álmodozz, inkább vegyél egy normálisabb telót vagy érd be a kőkori androiddal.
2013. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Wadmalac ***** válasza:

MiniCM10, nAa kernellel.

Alapkövetelmény: root, nyitott bootloader.

XDA developers oldalán megtalálsz mindent.

Az X8-ból ez sem csinál űrhajót, de elég jól működik.

2013. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

JBMini Project elég jó:

[link]

Bár megéri a launchert lecserélni Nova-ra, az sokkal gyorsabb, stabilabb. Alapjában véve ez már gyors rendszer, bár bugjai akadnak, viszont 3-4 napot is kibír készenlétben a teló.


Esetleg 2.3.7-es GingerDX-is kb ugyanazt tudja:

[link]

Plusz előnye hogy atom stabil.


Bár, azért az elvárások irreálisak, általában pont a kamera, rádió, stb szoktak fagyogatni. 70-80MB szabad hely????...kb 130MB az össz ramod,örülj hogy egyáltalán elindul a jb :D

2013. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Wadmalac ***** válasza:
Hát igen, a jellybean x8-on való életben tartásához szorgalmasan kell nyomkodni a cleanmaster appkiller gombját. Meg heti egy dalvik cache törlés is kijár neki.
2013. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
256 mb ram van alapból de mivel a rom használja igy kevesebb marad szabad. most az xperia z1 romot használom és nagyon stabil subway surfer-t is akadásnélkül viszi. chainfire3d nélkül.
2013. nov. 1. 17:29
 6/11 Wadmalac ***** válasza:

Egyébként nem értem a gyártókat, hogy miért adnak ki készülékeket olyan szoftverrel, ami jóval kevesebbet tud, mint amire a készülék hardveresen képes.

Az X8-nál is utólag beaktiválható a kétpontos érintés-érzékelés, a fényképezőgép éjszakai fotó módja meg még jópár dolog, amire állítólag nem alkalmas a készülék.

A hétvégén raktam havernak az Xperia Mini Pro készülékére OTG-t, gyárilag nem tudja, most meg simán viszi.

Addig ok, hogy alacsonyabb árkategória=aqlacsonyabb szolgáltatás, de ha már a hardver képesség benne van, mi költség lett volna full funkcióképes szoftverrel ellátni?

2013. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lenne egy kérdésem: melyik xperia x10 mini-nek van gyári ics?
2013. nov. 6. 16:31
 8/11 Wadmalac ***** válasza:

X10-nek tudtommal egyiknek se. Ez már a követő készülék, simán Xperia Mini Pro néven fut. A kódja SK17i. Elég hasonlóan néz ki az elődjéhez, de itt az előlapon már csak a középső, a menü gomb fizikai gomb, a baloldali vissza meg a jobb oldali listázó gomb már érintős.

[link]

2013. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az elöttem szoló írta, nameg ottvan még a sima xperia Mini ST15i is. Én pl. most arról írok. :-)
2013. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zoliwok válasza:
linkeld már nekem a Z1-es romot x8-ra
2013. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!