Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy wifi-vel...

Miért van az, hogy wifi-vel netezek a telómon, és mégis 10000 Ft jött ki a számlában, mint GPRS szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Arra tudok csak gondolni, hogy a Google Maps lehet a baj. Kb. 5 percet használtam és ott néha ott volt a kis földgömb ikon. Ezek szerint lehet, hogy ez nincs összefüggésben a böngészőprofil beállításaival, ahol a saját internet hálózatunk van beállítva? Még, ha így is lenne, akkor is irreálisnak találom ezt a 10000-et. Ennyi akkor lehetne, ha a rendes netezést is felszámolja, de az lehetetlen. Mi lehet a baj, és hogy számlázza a mobilinternet előfizetés nélküli netezést a T-Mobile?
2009. nov. 10. 21:02
 1/4 anonim válasza:
77%
Ezt szerintem ne tőlünk kérdezd, hanem hívd fel a tudakozót, és tőlük, biztosan segítőkészek lesznek, és rendesen el fogják mondani!
2009. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, bár a gprs lassú, szóval elvileg tapasztalnod kellett volna használat közben, hogy sokáig tölt (márha az otthoni neted nem ugyanolyan lassú), pláne mondjuk goglimapnál, nekem még hsdpa-val se egy villám.

Amit tudsz csinálni, hogy rákérdezel a tmobilnál, hátha valami számlázási hiba. De egyébként sajnos lehet ilyen számlákat csinálni nettel, ha túlléped az előre megadott adatforgalmat, szóval lehet, hogy valós.

2009. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, elég gyorsan jóval többet is. Ezért vettem én az iPhone mellé mindenképp mobilnetes csomagot, hogy még csak véletlenül se szopjak be ilyesmit.
2009. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert akkor a terhelt adatforgalom mégsem wifin ment, és ha nincs adatforgalmi alapú csomagod az előfizetésen, akkor az valszeg percdíjas netként számolták fel. Hol van egyébként a tétel: hívásdíjak, vagy külön adatforgalom? Ha előbbi, akkor percdíjas, ha utóbbi, akkor adatforgalmi alapú...
2009. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!