Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon tetszik a Samsung SGH...

Nagyon tetszik a Samsung SGH u700-as mobil! Mik a hibái, már ha vannak? Tényleg nincs rádiója például?!

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
www.telefonguru.hu megtudod nézni.Behívod az oldalt rámész a bal oldalon,hogy készülékek és utána a jobb oldalon kválasztod a telefon tpusát.Ott levan minden írva.Probáld ki nagyon jó oldal.
2008. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
csak vigyázz már bevizsgálták a telefonokat, az a 3.2 mpes kamera nem biztos hogy annyi!! csak a motorola és a nokia gyárt olyan telókat amire annyi van írva, amennyit tud! a samsung nem.
2008. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt is írnak róla.

[link]

2008. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én U600-amat cseréltem le U700-ra. Hááát. kicsit már bánom. A telóra kb 1 hónap után szoftverfrissítés kellett, de más hibája nem volt. Annyi még hogy ugye csak ezüstben létezik, és az előlap már pár nap után elkezdett kopni. Hiába tartottam kis szütyőbe. 10.000ért vehetnék rá házat. De sajnos az ugyan olyan... Kicsit gáz h azért egy ilyen drága telót ilyen tréül csinlnak meg. Mármint ami a tartósságot illeti. Mindemellett minden ok vele, de amit találok jobbat tuti lecserélem...
2008. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok. Nincsen benne rádió. De pl a saját képeidet be tudod állítani váltakozó háttérképnek. Ez szerintem nagyon jó benne.
2008. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat és az oldalakat,nagyon jók!

Ezt már mástól is hallottam,hogy hamar "elkopik",ez tényleg gáz!A Motorolám 2,5 éves és most kezdet el kopni az ezüst "színe"!A rádió helyett inkább akkor mp3-at hallgatok:)

Köszi mégegyszer!

2008. júl. 7. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem dec. óta van U700-om és egyszerűen imádom! Rádió tényleg nincs benne, nem lenne rossz, ha lenne, de 2 gigás memmóriakártyám van, jó sok zene ráfér :) Az előlap nekem is megkopott elég hamar, de kicserélték szó nélkül (garanciás).

Amúgy szerintem semmi hibája, számomra ez a tökéletes telefon kívül-belül! Nagyon jó fotókat készít és nem bonyolult használni.

Ami esetleg ellene szólhat, hogy érintőgombos, ez elég zavaró sokszor, pl. nekem néha telefonálás közben, ha a vállammal szorítom a fülemhez, bekapcsol a kihangosító, úgyhogy asszem már halláskárosult vagyok :)))


1 szóval: AJÁNLOM!!!!!! :)

2008. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen! végre valaki pozitívan értékeli ezt a telefont!
2008. júl. 15. 15:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, jobban jársz az U600-al. Nagyobb felbontású videót készít, van benne FM rádió, nem értem én sem, de okosabb az U700-nál. És ez nem is kopik.
2009. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!