Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! A telefonomról eltűnt a,...

SOS! A telefonomról eltűnt a, , navigáció" nevű alkalmazás Hogyan tegyem vissza?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s3 telefonom van és a telefonomról egyszer csak eltűnt a "navigáció" nevű alkalmazás a baj az hogy ezt google play-en nem találom meg ugyanis nekem kifejezetten az az alkalmazás kell ami eltűnt a neve navigáció és ilyen kis kék nyíl a jele azért kéne ez mert ezt az alkalmazást nagyon megszerettem.
2013. okt. 15. 16:26
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Azért van mert beépült a Maps-be. Mostantól a Térkép appot megnyitva navigálhatsz.
2013. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem :/ A nővéremnek anyának és mindenkinek meg van csak neke nincs :/
2013. okt. 15. 17:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Okéé azért köszi a választ
2013. okt. 15. 17:46
 4/4 anonim válasza:
Szia. Én is igy jártam, a telómon android 4.1 van, arról eltünt, viszont a samsung régi telómon 2.3as van azon megvan. Arra már én is rájöttem hogy a maps-ban van, csak arra nem, hogy lehet használni. Kár érte, én is nagyon szerettem...
2013. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!