Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akarok venni egy Iphon 3gs-t...

Akarok venni egy Iphon 3gs-t de mivel ilyen még nem volt a kezemben, érdemes ezt a típust megvásárolni? Használtan elég jó árba vannak és némelyik még nincs is agyon gyűrve. Azért gondoltam a 3-masra mert a 4-re már nem futja.

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Nekem az volt, most lett lecserelve 4-esre, de a 3gs-t csak janlani tudom, formas is es szep is:)
2013. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
25 korul van a hasznalt realis ara. Mert azert ne felejtsuk el, mar 3 uj kijott az iphone piacan...
2013. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri. Jó mobil, nincs vele probléma. Semmi akadozás, gyors betöltés. Az összeszerelés minösége kiváló. Új 3gs-t már nem is nagyon tudnál venni.
2013. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. okt. 15. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
olyat már ne vegyél. már elég régi. inkább gyűjts még egy kicsit. amúgy is kicsi a kijelzője, a kamerája se olyan jó. az IOS 7-et már ki se adták rá.
2013. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!