Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha be megyek T-mobile-hoz...

Ha be megyek T-mobile-hoz kicserélik így a SIM kártyám MICRO-Simre?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem az én nevemen van a kártya előfizetése. Így ha bemennék a T-mobilehoz belém kötnének, hogy mért nem a tulajdonos jön ide? Tulajdonossal nem tartom a kapcsolatot



2013. okt. 15. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
UI: nekem mint csak felhasználónak ki adják az új SIM-et ? A név megegyező..
2013. okt. 15. 19:18
 2/6 anonim ***** válasza:
A tulaj ír a nevedre egy meghatalmazást, te meg kifizeted a csere díját és kész is.
2013. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, azt olvastam, hogy ingyen van... hogy van ez?
2013. okt. 15. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt ingyen elöfizetői kérésre : 4000 Ft körül van a csere dija. Akkor van ingyen,ha tönkremenne és emiatt nem tudnád igénybevenni a szolgáltatásaidat..
2013. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sosem volt ingyen elöfizetői kérésre :"

Az nem előfizetői kérés ha az előfizető olyan készüléket vesz amibe csak sim csere árán biztosítható a szolgáltatás.

2013. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah ,ha a telekom uzletben veszel uj telefont a regi sim kartyadhoz,akkor ingyen kicserelik..de valahol veszel egy telefont,amibe microsim kell akkor siman kiszamlazzak a cseret ..de barmelyik gsm szerviz ingyen kivagja egyebkent a normal minisim kartyabol.
2013. okt. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!