Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne megoldani?...

Hogy lehetne megoldani? Ötlet? PLS

Figyelt kérdés
Baràtom egyetemre jàr ìgy jò lenne ha meg tudnànk oldani a komunikàciot!Nekem Dominos telefonom van 30as neki elofizeteses 30as?esetleg h lehetne megoldani hogy ingyen vagy minimàlis összegèrt beszèljünk egymàssal?elöre is köszi.:)
2013. okt. 16. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a okos telefon, akkor valamelyik voip. Vagy ha ő hív téged az olcsóbb, mert hálózaton belüli.
2013. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van olyan a t-nel h csaladi csomag v csaladi kedvezmeny. ezt o tudja megrendelni az elofizetesere, megadja a te szamod, havonta egy ezres, csereben ingyen beszeltek.
2013. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TaKy99 ***** válasza:

Sajnos, nem havonta csak egy ezres, hanem havonta 2 X 1067Ft

Mivel "a csoportba egyidejűleg legalább 2 hívószámot be kell vonni, és a bevont hívószámok közül egynek minden esetben egy T-Mobile havidíjas előfizetésnek kell lennie. Ezen előfizetésen kívül további, kizárólag belföldi T-Mobile és/vagy T-Home hívószámok vonhatóak be a kedvezménybe."


[link]

2013. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elnezest, igaza van az elottem szolonak, rosszul tudtam.

Pedig nekem is van :D


mindenesetre havi 2ropi is megeri szerintem ha sokat turbekoltok telefonom ;-)

2013. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!